Czy chcesz być w jednym zespole z najlepszymi liderami…

Akademia GVO

 

Witaj serdecznie !Po prawej Joel Therie (właściciel GVO i twórca Akademii GVO) a po prawej Paweł Grzech (autor boga Nowoczesny MLM i jeden z liderów GVO Polska)

Czy ty też budując swój biznes w internecie masz którykolwiek z tych problemów?

Budujesz (lub dopiero chcesz budować) biznes w internecie i chcesz pozyskać jak najwięcej klientów oraz współpracowników. Jednak to okazało się trudniejsze niż początkowo myślałeś.

Budujesz listy kontaktów (co jest oczywiście podstawą). Reklamujesz się wszędzie gdzie się tylko da, jednak Twoja lista rośnie wolno lub bardzo wolno…

Myślałeś, że internet rozwiąże wszystkie Twoje problemy..?

Myślałeś, że budując MLM przez internet pozbędziesz się wszystkich problemów, z którymi borykałeś się w tzw. realu?

 

Jaką zatem obrać strategię budowy Twojego internetowego biznesu?

Jakie narzędzia, taktyki i techniki tak naprawdę najlepiej procentują?

Jakby to było, gdybyś mógł budować swój biznes z najlepszymi liderami od internetowego MLMu w branży? Czego mógłbyś się od nich nauczyć? Jakby to było, gdybyś otrzymał zestaw najnowocześniejszych narzędzi i cały pakiet szkoleń, ze wszystkiego co ważne w eBiznesie?

 

Uważaj:

Pewnego dnia może okazać się, że Twoją stronę zaczną odwiedzać głównie ludzie zainteresowani Twoim biznesem, produktami lub usługami.

Nagle może okazać się, że trzymasz w rękach cały pakiet profesjonalnych i nie zbędnych narzędzi do pracy w Internecie. A za Tobą stoi murem cały zespół najzdolniejszych marketerów, ale nie tylko z Polski, lecz z całego świata: między innymi Jacek Dudzic, Wojtek Wesołowski, Michał Kidziński, Tissa Godavitarne, Brian Bear i wielu innych.

Tak, to wszystko jest możliwe.

 Wszyscy razem dokonaliśmy pewnych odkryć… Dokładnie wiemy, co działa, a co nie.

 

Gdy profesjonalni marketerzy chcą zwiększyć swoje zyski, oto co robią:

Kiedy marketerzy zajmujący się marketingiem internetowym i sieciowym chcą zarabiać więcej, korzystają między innymi z następujących umiejętności oraz narzędzi:

  1. Umiejętnie wykorzystują profesjonalny autoresponder do budowania bazy danych klientów i współpracowników oraz regularnie się z nimi komunikują.

  2. Wykorzystują wideo marketing do budowania pozytywnych relacji z potencjalnymi klientami i współpracownikami.

  3. Korzystają z profesjonalnego hostingu, aby przechowywać tam wszystkie swoje pliki, dane, strony, filmy i blogi.

  4. Myślą strategicznie.

  5. Regularnie zdobywają coraz to nową i nie zbędną wiedzę ze wszystkiego, co ważne w eBiznesie.

  6. Realizują kampanie promocyjne w zgodzie z pewnymi zasadami.

  7. Korzystają z prostych systemów, aby budować swoje strony przechwytujące i blogi…

Czy Ty też chciałbyś należeć do zespołu, który nauczy Cię wszystkiego, co najważniejsze w E-Biznesie?

A może chciałbyś posiadać profesjonalne narzędzia marketingowe i tworzyć swoje strony przechwytujące oraz blogi tylko za kliknięciem jednego guzika?

Codziennie widzimy, jak wiele biznesów internetowych mogłoby szybko zwiększyć swoje zyski. To ogromny potencjał, który leży również i w Twoim biznesie.

Czytaj dalej wtedy i tylko wtedy, jeśli chcesz go uwolnić i zarabiać o przynajmniej kilkadziesiąt procent więcej.

 

Kim my właściwie jesteśmy?

Kilka miesięcy temu grupka zdolnych i ambitnych marketerów pod przywództwem jednego z największych liderów w Polsce i na świecie Jacka Dudzica, postanowiła stworzyć Akademię Nowoczesnego Marketingu.

W ramach naszej Akademii nauczymy Cię wszystkiego, co najważniejsze w eBiznesie oraz pokażemy Ci jak korzystać z profesjonalnych narzędzi marketingowych, które znacznie mogą poprawić Twoją wydajność… i co najważniejsze, zdobytą wiedzę i te narzędzia będziesz mógł wykorzystać w dowolnym biznesie jaki budujesz lub będziesz budować w przyszłości.

 

OK, o co dokładnie chodzi?

Jak zarabiać w GVO PolskaProgram partnerski GVO Host Then Profits to najszybciej rosnący obecnie program tego typu w internecie. Za oceanem promują go bardzo znani marketerzy Internetowi, tacy jak: Brian Bear, Tissa Godavitarne, Daegan Smith, Mike Filsaime i wielu innych.

Każdy z nich ma swój własny biznes, nawet nie jeden. Ludzie ci zarabiają 6-cyfrowe kwoty na innych produktach, a jednak „tracą” czas na promocję GVO.

Dlaczego to robią… ?

Z prostego powodu: już niedługo tysiące osób, które dzisiaj nadal próbują budować biznes MLM tradycyjnymi metodami (czasem nawet mówi się im, że to jedyna słuszna droga) zwróci się do Internetu, aby skorzystać wreszcie z narzędzi, które oferują automatyzację i możliwość szybszego i łatwiejszego docierania do setek i tysięcy potencjalnych klientów i współpracowników bez względu na ich miejsce zamieszkania.

To już się zaczyna, a tendencja ta będzie się nasilać z miesiąca na miesiąc. I tu właśnie tkwi klucz: najwięcej ugra ten, kto ma zintegrowane narzędzia, proste w obsłudze i TANIE!!!

Nie czarujmy się: ludzie w większości podejmują decyzję w oparciu o cenę – GVO przebija wszystkie inne tego typu serwisy oferując 8 narzędzi za niecałe 10 dolarów na miesiąc, oddając jednocześnie 80% tej kwoty w postaci prowizji partnerskich. Stwarza to możliwość posiadania dodatkowego Centrum profitu (o którym opowiada Jacek Dudzic w 47 minutowym filmie szkoleniowym, jaki udostępniamy gratis wszystkim, którzy biorą udział w naszej doświadczalnej akcji marketingowej).

Zapraszam raz jeszcze: dołącz się, bo naprawdę nic nie tracisz inwestując 1 dolara, a potem kolejnych 9. Otrzymujesz za to dostęp do wspomnianych narzędzi, a dodatkowo dostajesz ode mnie szkolenia + możliwość współpracy i uczenia się od najskuteczniejszych obecnie marketerów internetowych młodego pokolenia w Polsce.

To nie jest nowy, najlepszy na świecie, jeden jedyny biznes – takie bajeczki wciskają ci, którzy nie znają realiów biznesowych. Jest to jednak solidny pakiet narzędzi i ciekawy program partnerski, na którym możesz uczyć się metod i strategii, które potem wykorzystasz w innym biznesie lub projekcie.

No i masz okazję być w jakimś projekcie ze mną, Jackiem Dudzicem, Wojtkiem Wesołowskim i Pawłem Grzechem bez konieczności podejmowania współpracy z naszą firmą MLM 🙂

strzalka-ebiznes

Dołącz Do Naszej Klasy, Aby Poznać Wszystkie Sekrety
Zarabiania Przez Internet:

 

 

 

Miłego dnia!
Paweł Grzech