Akademia GVO

W Akademii GVO nie tylko budujemy razem międzynarodową strukturę i korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi na rynku. Budujemy przy tym swój wizerunek, swoją kompetencję, wiedzę i markę. Do takich właśnie zespołów będzie należał rynek i to już niedługo.

Dlatego jeśli szukasz szybkiego startu i sporych perspektyw, to zapraszam Cie do obejrzenia tego filmu:


 

 

Oto co dostaniesz:

1. Trening i edukacja: Nauczysz się jak dotrzeć z produktem prosto do klientów.

Otrzymasz dostęp do zamkniętego bloga, gdzie nauczysz się jak budować listę kontaktów, jak tłoczyć ruch na swojego bloga i stronę przechwytującą, jak skutecznie pisać maile oraz wiele innych rzeczy.

Co tydzień organizujemy szkolenia na żywo w Internecie oraz co jakiś czas spotykamy się całą grupą w realu.
2. System marketingowy: strony przechwytujące, strony sprzedażowe, autoresponder, który pracuje dla ciebie 24h na dobę i 7 dni w tygodniu oraz szkolenia biznesowe (prowadzone przez prawdziwych liderów).

Otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy pod jednym dachem oraz oczywiście pokażemy Ci jak z nich korzystać.

Czy chcesz się przyjrzeć temu bliżej?

Super!

 

Dalej otwórz pokrywkę i zajarzy do środka

Tutaj jest tylko cześć rzeczy jakie otrzymasz w Akademii Nowoczesnego Marketimgu: Profesjonalne strony przechwytujące i sprzedażowe oraz autoresponder do budowy Twojego ebiznesu, masę szkoleń w postaci filmów, poradników i webinarów na żywo, oraz konsultacje na skypie. 

Nasz trening oraz narzędzia marketingowe zostały specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby możliwie jak najlepiej pomoc Ci w pracy.

 

 To jeszcze nie wszystko:

 

 

A to jest dopiero początek…

Nie tylko otrzymujesz możliwość współpracy z najlepszymi liderami w branży marketingu sieciowego, czyli miedzy innymi z Jackiem Dudzicem, Wojtkiem Wesołowskim, Michałem Kidzińskim i obserwowaniu ich zza pleców jak robią swój eBiznes.

Ale możesz być również jedną z pierwszych osób, które wprowadzają wspólnie z nami nową markę na rynek polski oraz europejski.

Jak pokazują statystyki 70% osób, które podejmują współpracę w 1 fazie wprowadzania nowej marki na rynek, zarabia najwięcej i Ty możesz być jedną z tych osób. Kliknij teraz TUTAJ i dołącz do Akademii GVO >>

 


PS. Każda osoba, która dołączy do mojego zespołu GVO dzisiaj otrzyma ode mnie całkowicie za darmo dostęp do zamkniętego Bloga pełnego szkoleń z eBiznesu (wartość 3997 zł i cały czas rośnie).

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • akademia gvo