Systematyczne webinary, w trakcie których będziemy omawiali wszystko to, co ważne, w budowaniu eBiznesu>>


Jeżeli współpracujesz już z jakąś firmą z marketingu sieciowego, to tak naprawdę nie działasz w branży mlm, wellness, czy branży kosmetycznej – obojętnie jakie produkty sprzedajesz. Tak naprawdę działasz w branży informacji.

Twoim zadaniem jest produkcja wartościowych informacji. A im więcej wartości będziesz produkować, tym więcej zaczniesz pozyskiwać nowych kontaktów, czyli współpracowników i klientów. Twój rynek wewnętrzny będzie systematycznie rosnąć.

Zaczniesz wtedy budować społeczność wokół swojej osoby, czyli własnej marki. To jest naprawdę bardzo proste, ale niestety bardzo mało osób zdążyło to zrozumieć – oferować ludziom gratisową i cenną treść, zanim dasz im możliwość podjęcia z Tobą współpracy lub kupna produktów – takie postępowanie da Ci możliwość wybudowania dużego i dobrze prosperującego biznesu mlm.

W dzisiejszych czasach informacja rządzi światem.

Nie może bez niej istnieć żadna strona internetowa, gazeta, czy program TV. Ludzie są przyciągani przez wartościową wiedzę, a nie przez reklamy czy różnego rodzaju ogłoszenia.

Przecież nie kupujesz gazety dla reklamy, ale dlatego ponieważ interesuje Cię jakiś artykuł. Również nie oglądasz TV dla reklamy, tylko dla jakiegoś programu lub filmu. Reklamy pojawiają się tylko przy okazji – w przerwach i na końcu.

Jeżeli nie zaczniesz edukować swoich czytelników to staniesz się wtedy właśnie jak taki program telewizyjny, który emituje tylko reklamy. I kto w takiej sytuacji będzie chciał czytać Twoje teksty lub oglądać filmy?

Producent wartościowych informacji, obojętnie pod jaka postacią – tekstu, video!, czy nagrania audio –  rządzi i dominuje w swojej niszy.  Jest ekspertem, ma najwięcej współpracowników, klientów i czytelników.

Twoi współpracownicy muszą stworzyć z Tobą pozytywne relacje, a nie z firmą mlm czy produktami tej firmy. To właśnie Ty musisz znajdować się w centrum zainteresowania.

A jeżeli postawisz na wartościową wiedzę, to będziesz wstanie polecać swoje produkty/usługi o każdej porze dnia oraz roku, a nawet kiedy smacznie śpisz.

Takie działanie zapewni Ci finansowe zabezpieczenie. Jeśli Twoja firma mlm nagle przestanie istnieć, to nie będzie to dla Ciebie stanowić aż tak dużego problemu. Jesteś producentem wartościowych treści, czyli stałeś się ekspertem a za ekspertami ludzie idą nawet w ciemno. Będziesz mógł po prostu przenieść swoją strukturę lub jej część do nowej firmy i na nowo zarabiać.

Zostań ekspertem:

Ludzie zaczną polecać Twojego bloga, artykuły, szkolenia kolejnym osobom. Bo chyba naprawdę nie myślisz, że ktoś poleci Cię dalej, jeżeli będziesz pisać tylko i wyłącznie o swojej super firmie i produktach, które potrafią zbudzić zmarłego do życia. Ludzi dzisiaj to nie interesuje, oni szukają odpowiedzi na swoje pytania i rozwiązania swoich problemów. A sam produkt wcale nie jest taki ważny.

Podsumowując: Jeśli zaczniesz produkować wysokiej jakości informacje, to Twój blog stanie się wtedy takim centrum marketingowym, gdzie ludzie będą się gromadzić i zaczną szukać odpowiedzi na swoje pytania.

Musisz się dokładnie zastanowić kim chcesz być: Osobą, która w ciemno wysyła niechciane oferty biznesowe do nieznajomych (spamerem) czy osobą, która nie daje żyć swojej rodzinie, znajomym i zaczepia obcych ludzi na ulicy lub liderem/ekspertem, do którego ludzie sami przychodzą i pytają o możliwość prezentacji biznesowej (obojętnie z jaką firmą mlm współpracujesz)?

Wybór należy do Ciebie!


Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”