Kliknij tutaj i dołącz do Akademii Nowoczesnego Marketingu >>


Czasy się zmieniły, ale niestety nie metody pracy….

Dzisiaj sponsoruje się nadal tak jak 20 lat temu – a ludzie dziwią się dlaczego nie odnoszą sukcesu w mlm.

Zapomnij o przestarzałych metodach, takich jak: spisywanie listy znajomych, rodziny oraz o zaczepianiu obcych ludzi na ulicy.

Oto trzy proste wskazówki na sukces w mlm…

1. Wyróżniaj się z tłumu.

Nie chodzi tutaj o plan marketingowy czy super produkt. Nie będziesz nikim więcej, jak tylko działającym na nerwy dystrybutorem, który wychwala swój plan marketingowy i super produkt, który potrafi obudzić nawet zmarłego do życia 🙂 Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

Daj swoim współpracownikom coś więcej niż tylko puste argumenty i obietnice. Rozwiń umiejętności, które już posiadasz lub których możesz się nauczyć np. jak za pomocą Internetu budować listę kontaktów i podziel się wiedzą.

2. Nie sponsoruj i nie sprzedawaj każdej napotkanej osobie.

Nie biegaj za obcymi jak bezpański pies, który chce każdego powąchać i polizać. To nie ma nic wspólnego z poważnym biznesem. Musisz znaleźć swoją grupę docelową. Dowiedz się jakie problemy mają osoby w danej grupie i co chcą osiągnąć – jakie mają cele. Zostań ekspertem, który pomoże im w rozwiązaniu tych problemów i w osiągnięciu wyznaczonych celów.

3. Przestań się oszukiwać.

Pewnie nie raz słyszałeś, że mlm to bardzo prosty biznes? Dlaczego więc chcesz sponsorować byle kogo i za wszelką cenę? I dlaczego ponad 90% ludzi nie odnosi sukcesów?  MLM może wydawać się prosty ale tylko w teorii. Ten biznes wymaga Twojego zaangażowania i inwestycji w samego siebie, zdobywania coraz to nowej i nie zbędnej wiedzy. Nie obwiniaj innych za niepowodzenia. To jest Twój biznes i sam musisz przejąć za niego odpowiedzialność!


Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”

 

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • sukces w mlm