Niezależnie od firmy MLM, z którą zdecydujesz się współpracować – najważniejsze, co masz teraz do zrobienia to znalezienie partnerów, którzy będą chcieli z Tobą współpracować. Żeby to zrobić – musisz stać się atrakcyjny dla potencjalnych współpracowników.

Nawet jeśli uważasz, ze Twoja firma ma najlepszą ofertę na rynku – Twoim zadaniem jest wybicie się w tej firmie jako człowiek, który jest najlepszym liderem w danym MLM (albo przynajmniej jednym z lepszych liderów). Chodzi przecież o to, aby nowi partnerzy chcieli rejestrować się do Twojej struktury, a nie do struktury innego lidera tego MLM.

 

Biznes MLM wymaga liderów…

Jak skutecznie budować MLM i stać się liderem… i tylko tacy zarabiają naprawdę duże pieniądze. Warto zatem abyś się zastanowił, co może skłonić nową osobę w tym biznesie do tego, by rozpoczęła współpracę właśnie z Tobą, a nie z inną osobą z Twojej firmy? Obowiązuje Was przecież taki sam plan marketingowy i takie same warunki współpracy z firmą. To jednak od Ciebie zależy, co takiego dasz od siebie, by przyciągnąć nowych partnerów.

Wielu liderów MLM decyduje się na to, by w ofercie współpracy „sprzedawać” także siebie. Uznają oni, że ich wiedza i doświadczenie jest wartością dodatkową dla nowych partnerów. Oferują zatem darmowy system uczenia nowych osób i wspierania ich rozwoju.

Bardzo dobrze sprawdzają się także całe systemy pracy, schematy postępowania, a nawet swego rodzaje „akademie” wiedzy dla nowych partnerów. Oczywiście wszystko to jest dostępne za darmo, ale tylko dla tych, którzy zdecydują się na współpracę z danym liderem.

Dodatkową wartością może być także wiedza techniczna, albo udostępnianie za darmo publikacji napisanych przez sponsora (mogą to także być różnego rodzaju szkolenia on-line).

 

Coraz więcej liderów MLM decyduje się na organizowanie wśród swoich partnerów konkursów

… Ma to uatrakcyjnić współpracę i skłonić nowych partnerów do większego zaangażowania. Niektórzy liderzy w tym celu wspólnie zbierają pieniądze na ekskluzywne nagrody dla najlepszych partnerów.

Przerażony? Zupełnie niepotrzebnie! Wiem, co pewnie w tym momencie myślisz – jesteś nowy w biznesie MLM, nie masz jeszcze ani wielkiego doświadczenia, ani (najprawdopodobniej) rozległej wiedzy technicznej, która przyda się w tym biznesie. Całkiem możliwe, że nie możesz sobie także w tym momencie pozwolić na finansowanie nagród dla Twoich partnerów. I faktycznie na samym początku może wydawać się, że sytuacja nie jest dla Ciebie korzystna. Masz jednak coś, czego brakuje wielu najbardziej rozchwytywanym liderom w branży – masz więcej czasu, który możesz poświęcić swoim nowym partnerom. Wykorzystaj zatem tę przewagę najlepiej, jak tylko potrafisz.

Pamiętaj także, że każdy kolejny dzień to kolejna szansa na to, by poszerzyć swoją wiedzę, a tym samym stać się bardziej atrakcyjnym liderem dla nowych partnerów. Zawsze, nawet jeśli jest się już na szczycie, należy się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Niech zatem umiejętność rozwoju osobistego będzie Twoim kolejnym atutem.

A jeśli chcesz poznać więcej metod skutecznego budowania Biznesu MLM, to wystarczy, że klikniesz w ten link: Rewolucja w MLM >>

 

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • biznes mlm