z tego wykładu dowiesz się jak skutecznie budować biznes MLMMówi się, że biznes MLM to jedyny rodzaj biznesu, do którego nadaje się każdy. Ponoć nie ma takiej osoby, która nie dałaby rady zrozumieć system MLM i wprowadzić go we własne życie. Niby mógłbym się z tym zgodzić – tak, każdy jest w stanie nauczyć się zarabiać w MLM. Jednak uważam, że jest jedna, niezwykle ważna cecha, bez której nikt nie może osiągnąć sukcesu w MLM.

Oczywiście – każdy może w sobie wyrobić tę cechę. Jednak tak długo, jak tego nie zrobi – nie ma dla niego szans na sukces w tym biznesie (jak i w każdym innym). Tą najważniejszą (i wcale nie tajemniczą) cechą jest wytrwałość. Chodzi o swego rodzaju determinację do działania i nauki. Bo tylko ta cecha jest w stanie zagwarantować, że dana osoba będzie wkładała w biznes MLM dostatecznie dużo serca i entuzjazmu. Tylko ta cecha sprawi również, że dana osoba będzie działała dostatecznie długo, by osiągnąć sukces.

Tak – wiem, ile osób obiecuje złote góry za samo zapisanie się do MLM i… no właśnie – i nic więcej. Prawda jednak wygląda zupełnie inaczej. Jeśli chcesz zarobić – musisz pracować. A ta praca nie jest zawsze usłana różami (nawet jeśli była – róże i tak mają kolce). Przed Tobą wiele przeszkód i trudności –  to zupełnie normalne. Wszędzie tam, gdzie prowadzi droga do sukcesu – musi pojawić się jakaś przeszkoda.

I właśnie tylko wytrwałość i upór sprawią, że przejdziesz przez te wszystkie przeszkody, które bez wątpienia na Ciebie czyhają. Jedyne, co będzie skuteczne to nie poddać się – iść dalej wytrwale w kierunku swojego celu. Innej drogi po prostu nie ma.

Największym błędem, jaki można zrobić jest zaprzestanie jakichkolwiek działań, zwątpienie w siebie i drogę, którą się obrało. Jeśli poddasz się – przegrywasz. Nie ma wtedy sensu szukać innego systemu MLM, czy też innego sponsora – problemem okazał się przecież brak wytrwałości w dążeniu do celu.

 

Biznes MLM wymaga od Ciebie wzięcia odpowiedzialności za siebie i za swój biznes.Jak zostać liderem w Marketingu Sieciowym?

Masz się stać liderem, który będzie przyciągał do siebie inne osoby. Oczywiście – taki lider ma także uczyć te osoby, w jaki sposób mają one wykształcić w sobie odpowiedni upór i determinację do działania. Tylko zespół takich ludzi jest w stanie osiągnąć duży sukces.

I zupełnie nie ma znaczenia to, czy wszedłeś do zespołu świetnych partnerów – to może Ci oczywiście ułatwić sprawę. Dopóki sam nie staniesz się liderem, dopóki sam nie wyrobisz w sobie odpowiedniej siły i wytrwałości – nie będziesz zarabiał nawet połowy tego, co mógłbyś posiadając te właśnie cechy.

Tak więc następnym razem, gdy zaczniesz myśleć, że coś jest zbyt trudne, lub że nie powinno być gdzieś przeszkód – przypomnij sobie, co chcesz osiągnąć. Zastanów się, czy faktycznie tego chcesz, bo jeśli tak – będziesz wytrwale dążył w kierunku zrealizowania tego celu. I właśnie ta wytrwałość sprawi, że w końcu ten cel osiągniesz. I wtedy nie będzie już miało znaczenia, ile musiałeś na niego poświęcić – wtedy poczujesz, że było warto. A może dobrze byłoby już teraz to poczuć?


Jeśli spodobał Ci się ten artykuł albo jeśli chcesz mi powiedzieć, co o tym myślisz, to napisz poniżej swój komentarz i kliknij w „Lubię to”.Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”