Akademii Nowoczesnego Marketingu >>>

 

Czy zadawałeś sobie kiedyś takie pytanie:

„Mamy świetne produkty, powtarzającą się sprzedaż i wspaniałych klientów. Ale istnieje duży procent osób, które bardzo szybko rezygnują z biznesu – obojętnie, czy wspieram ich z całych sił, czy nie. Próbowałem już chyba wszystkiego, ale dlaczego mi nie wychodzi – dlaczego nie mogę się zduplikować?

Dokładnie znam to wyzwanie, ponieważ sam wielokrotnie to przeżywałem – to pytanie zadaje sobie każdy Networker, który zbudował już przynajmniej 40 osobowy zespół.

U mnie wyglądało to w taki sposób: Oczywiście każdy chce, aby jego współpracownicy odnosili sukcesy. Dlatego tworzyliśmy różne koncepcje, zamknięte blogi, pisaliśmy materiały szkoleniowe, aby jak najlepiej pomóc naszym partnerom biznesowym i doprowadzić ich do sukcesu (niektórzy redukują nawet sponsorowanie nowych osób, aby skoncentrować się na pracy i treningu obecnych współpracowników). Ale najciekawsze w tym wszystkim jest to, że obojętnie czego byśmy nie zrobili, za wiele się nie zmieniało.

Jedyne co możesz zrobić, to świecić przykładem i dać swoim współpracownikom działający system marketingowy i pokazać im, jak sami mogą budować listę kontaktów i z niej sponsorować nowych partnerów do biznesu. Rób niezbędne i codzienne rzeczy, aby rozbudować Twój Biznes MLM – reklama np. na Facebooku, budowanie listy kontaktów, eMail marketing, selekcjonowanie osób i sponsorowanie nowych współpracowników. Pracuj aktywnie z najlepszymi i pomagaj innym.

Prawdą jest, że 90% osób, które startują w Marketingu Sieciowym, nie robią tego ponieważ chcą być samodzielni i odnieść sukces, ale dlatego ponieważ kupują nadzieję, że ich życie od teraz ulegnie zmianie. Ale po pewnym czasie (najczęściej po 2 lub 3 miesiącach – czasami nawet szybciej) znajdują masę powodów, „dlaczego to u nich nie działa” i przerywają swoją karierę w branży MLM.

Nie możesz nic w tym zmienić, że jeden czy drugi rezygnuje – to nie jest Twoja wina. Dlatego nie trać swojego cennego czasu na ludzi, którym się nie chce, tylko skoncentruj się na nowych osobach.

Tak samo, jak z procesem selekcji nowych osób, jest również z procesem selekcji już istniejących współpracowników, aby odnaleźć tych, którzy chcą pracować i tych, którzy zaraz zrezygnują.

A więc, jaka jest recepta na sukces w MLM… to proste. Buduj swój biznes w sposób ciągły, cały czas sponsoruj nowe osoby, wyselekcjonuj z nich poważnych współpracowników i aktywnie z nimi pracuj. Świeć dobrym przykładem, a Ci prawidłowi pójdą za Twoim śladem. Oczywiście o wiele bardziej opłaca się szukanie osób, które pracują już na własny rachunek i są liderami, zamiast osób, których trzeba tego wszystkiego nauczyć. Równie ważne jest, aby móc wybierać z setek, a nawet tysięcy osób, w celu odnalezienia tych właściwych.

Dlatego jak najszybciej zacznij budować listę swoich potencjalnych klientów i współpracowników. A jak to zrobić dowiesz się w Akademii Nowoczesnego Marketingu >>>

 

kliknij tutaj, jeśli chcesz wiedzieć… Jak zbudować 7-cyfrowy biznes w marketingu sieciowym >>>

 

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • szkolenia mlm