Jeśli już promowałeś swój biznes mlm w internecie lub nadal to robisz i nie masz jeszcze zadowalających rezultatów, to dokładnie przeczytaj tą wiadomość.

Pomogę Ci zrozumieć pewien aspekt marketingu internetowego, którego prawdopodobnie mogłeś jeszcze nie poznać.

Zapewne już wiesz, że jeśli chodzi o zarabianie w internecie, to Conversion Rate (współczynnik konwersji) jest czynnikiem, któremu musisz poświęcać jak najwięcej uwagi.

Co pokazuje współczynnik konwersji? To proste. Pokazuje Ci, jaki % czytelników Twojego bloga i stron, robi dokładnie to co sobie życzysz.

Nie ma nic ważniejszego, co miałoby większy wpływ na Twoje konto w banku, jak umiejętność przekształcenia czytelników w kontakty, klientów i współpracowników.

Nie ma również niczego, co ma większy wpływ na decyzje Twojej publiczności, jak:

  • To, gdzie się reklamujesz…
  • Jak dużo możesz zainwestować w swoją reklamę…
  • I jaki rodzaj reklamy jest najlepszy dla Twojego biznesu mlm.

Inaczej mówiąc: współczynnik konwersji decyduje czy osiągniesz sukces, czy nie.

To może być prawdopodobnie dla Ciebie zaskoczenie, ale w tym procesie wcale nie jest najważniejsza Twoja reklama:

  • ani Twoje maile…
  • ani Twoje strony przechwytujące…

Tak, dobrze przeczytałeś.

Wszystkie te elementy są jednak ważne, to nie ulega wątpliwości i musisz się tego nauczyć.

Jednak istnieje jeszcze jeden bardzo ważny element, który ma duży wpływ na to czy ludzie zapisują się na Twój newsletter, kupują od ciebie, czy podejmują z Tobą współpracę.

Uważaj, ponieważ to jest łatwiejsze niż Ci się wydaje.

To jest takie proste, że większość osób nie zwraca na to uwagi… nawet jeśli mają to tuż pod nosem. I tylko niewielu potrafi dobrze wykorzystać ten element w swoim biznesie mlm i w marketingu internetowym.

Ale możesz mi uwierzyć, że to co Ci chce tutaj pokazać, może być prawdopodobnie najcenniejszym kawałkiem wiedzy, jeśli chodzi o to, aby wycisnąć maksimum z Twojej reklamy.

Jak tylko zrozumiesz tą koncepcję, to osiągniesz współczynnik konwersji o jakim inny mogą tylko pomarzyć.

I możesz się zdziwić, ale najważniejszy element w tym całym procesie nie ma nic wspólnego z Tobą…

Za to bardzo dużo z Twoją publicznością.

Co to za współczynnik? To jest źródło, z którego wydobywa się Twoja publiczność. Albo inaczej mówiąc: Skąd pochodzą Twoje kliknięcia i jaki to rodzaj kliknięć?

Większość ludzi myśli, że wszystkie kliknięcia powstają w identyczny sposób i dlatego inwestują kupę pieniędzy oraz czasu, aby uzyskać ich jak największą ilość.

To jest chyba największy błąd, jaki możesz popełnić!

Pierwsza myśl, która prawdopodobnie przychodzi Ci do głowy ( jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy), to jak przekonać czytelników do robienie tego, czego sobie zażyczysz – prawda?

Pewnie zadajesz sobie pytania…

„Jak mogę poprawić mój tekst sprzedażowy?”

Albo…

„Co dodać do strony, aby zwiększyć procent transakcji?”

Lub…

„Co mogę zmienić w moich nagłówkach, aby ludzie robili dokładnie to, co im każę – z kartą kredytową w ręku?”

Nie zrozummy się źle – Nie wybudujesz dobrze prosperującego biznesu mlm, jeśli nie będziesz wstanie przekonać ludzi, aby zrobili dokładnie to, czego od nich oczekujesz.

To jest na 100% umiejętność nr. 1, którą musisz rozwinąć… niestety bardzo dużo osób zapomina o tym, że potencjalny klient lub współpracownik (nie ty) odgrywa główną rolę i jest najważniejszy w tej grze. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że każde potencjalne źródło gości, każde kliknięcie i każdy czytelnik, daje inny typ potencjalnego klienta.

Pokaż odpowiednim ludziom swoje oferty… czyli komuś, kto faktycznie szuka tego, co oferujesz.

Drobiazgi nie będą mieć już znaczenia. Takie osoby szukają od razu przycisku „Zamów To” lub formularza do rejestracji.

Przypomnij sobie sytuację, gdy sam ostatnio coś kupowałeś… Prawdopodobnie postąpiłeś podobnie jak powyżej? Dokładnie wiedziałeś czego chcesz i prawdopodobnie nawet nie chciało Ci się czytać całej oferty sprzedażowej, zgadza się? Chciałeś mieć ten produkt i to Teraz.

Co by się stało, gdybyś koncentrował się tylko i wyłącznie na docelowej publiczności, zamiast na mało wykwalifikowanych czytelnikach, gdzie proces sprzedaży lub rekrutacji do Twojego biznesu mlm, będzie Cię kosztować bardzo dużo wysiłku.

I jaki miałoby to wpływ na Twój biznes… koniec części 1 !

Kliknij tutaj w ten link aby przeczytać drugą część>>>Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”