Kliknij teraz w ten link i przejdź do następnej części pt. Strategia Działania w MLM >>


Czasy się zmieniły…

… ale niestety nie metody pracy. Dzisiaj sponsoruje się nadal tak jak 20 lat temu, a ludzie dziwią się dlaczego nie odnoszą sukcesu 🙁

Zapomnij o przestarzałych metodach budowania listy kontaktów (rodzina, znajomi) oraz o zaczepianiu obcych ludzi na ulicy.

Aby odnieść sukces w MLM  musisz zdobyć odpowiednią wiedzę oraz umiejętności. To oznacza, że musisz zapoznać się z zagadnieniem marketingu, ponieważ większość osób, która działa w MLM nie ma zielonego pojęcia, co to jest marketing i reklama.

A dokładnie o to chodzi w tym biznesie. Przecież jedną z nazw MLM jest Marketing Sieciowy.

Sprzedaż:

Wielu liderów często unika słowa sprzedaż. Wygląda na to, że w MLM Sprzedaż jest nadal tematem tabu.

A na spotkaniach biznesowych wszystko wygląda tak łatwo: „Chodzi o polecanie biznesu, a nie o sprzedaż.” Ale takie myślenie jest niestety błędne!

Jeżeli polecasz ciekawy film, książkę czy restaurację, to nie ma w tym Twojego własnego interesu. To jest zupełnie naturalne. Robisz to bez interesownie, ponieważ jesteś zachwycony tym filmem lub książką.

Gdy jednak polecasz produkt lub biznes, to jest w tym już Twój interes i mówimy w tym przypadku o sprzedaży.

A otrzymujesz prowizje tylko wtedy, gdy Ty i Twoi współpracownicy sprzedajecie produkty lub usługi.

Dlatego, aby stać się odnoszącym sukcesy Network Marketerem musisz wiedzieć, jak dotrzeć z produktami i biznesem do odpowiedniej grupy ludzi. I dokładnie tutaj większość ponosi porażkę. Nie posiadają systemu lub planu, który pokazuje im jak…

  • Sprzedać produkt lub usługę

                              I

  • Jak sponsorować nowe osoby

Jeżeli będziesz posiadać system marketingowy, który działa i będzie Tobie oraz Twoim współpracownikom przynosić długotrwałe korzyści, to odniesiesz sukces!

Duplikacja:

Marketing sieciowy bazuje na duplikacji. Musisz nauczyć swoich partnerów różnych technik i trików, które łatwo można skopiować i wykorzystać w praktyce.

Na koniec tego kursu będziesz wstanie zbudować własny system mlm, który będzie pracować dla Ciebie 24h na dobę. Proszę Cię jeszcze tylko o trochę cierpliwości.

Jak stworzyć system mlm?

Zanim jednak przejdziemy do konkretów, chcę zadać Ci ważne pytanie – która opcja jest lepsza:

1. Biegasz od domu do domu z torbą pełną produktów i pukasz do drzwi obcych ludzi.

                                              Czy

2. Pozycjonujesz się na rynku jako ekspert, a ludzie sami pytają Cię o prezentacje możliwości biznesowych.

Oczywiście druga opcja jest o wiele bardziej korzystna. A więc jak zmienić się z „myśliwego” w „ofiarę”? To łatwe, po prostu podejmij decyzję.

Zostań Ekspertem i zaoferuj ludziom rozwiązanie na ich problemy.

To cała tajemnica ponieważ gdy będziesz już ekspertem, to zaczniesz przyciągać do siebie ludzi, którzy zainteresują się Tobą i tym co masz im do zaoferowania.

Pokażę Ci jak to zrobić. Ale pierwszy krok należy do Ciebie. Bez odpowiedniego nastawienia, chęci do pracy i nauki nie pomoże Ci żaden system świata.

Wszystko zależy od Ciebie. To jest Twój biznes i to TY musisz przejąć za niego odpowiedzialność.


Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”