Mam nadzieję, że informacje na tym blogu pomagają Ci przynajmniej częściowo w budowie Twojego biznesy MLM. Przekonałem się już na własnej skórze, jaki niesamowity i pozytywny zwrot akcji, może spowodować zwykła zmiana nastawienia do niektórych rzeczy.

Przede wszystkim chce Cię zachęcić do ciągłego szkolenia, zdobywania coraz to nowej i niezbędnej wiedzy. Ponieważ jeśli brakuje Ci takiego nastawienia, to niestety na dłuższą metę nie będziesz wstanie odnieść takiego sukcesu o jakim prawdopodobnie zawsze marzyłeś.

Aby faktycznie zdobyć tak upragnioną przez wielu wolność finansową, musisz rozwinąć nieustający głód na wszystko co ma związek z marketingiem, sprzedażą i przedsiębiorczością. 

Odzew jaki towarzyszy naszemu systemowi Wellbiznes jest naprawdę niesamowity. Nikt się na początku nie spodziewał, że ten system spotka się z tak dużą aprobatą.

Wygląda na to, że branża MLM budzi się powoli z ciężkiego snu i zaczyna rozumieć, że stara szkoła biznesu już niestety nie pasuje do XXI wieku. Te przestarzałe metody nie działają i są już niewystarczalne.

Minęły dni, gdy dystrybutorzy biegali od domu do domu i starali się przekonać zupełnie sobie obcych ludzi do swojego planu marketingowego oraz produktów.

Te metody może funkcjonowały w latach 60tych, gdy Twoi rodzice albo dziadkowie pracowali jeszcze dla firmy Amway… Ale dzisiaj, w 2011r., w świecie cyberprzestrzeni, gdzie nowe biznesy rosną jak grzyby po deszczu, ludzie są już zbyt zajęci i sceptyczni, aby interesować się bieganiem od domu do domu z torbą pełną produktów.

Na szczęście… dzięki Systemowi Wellbiznes możesz zapomnieć o tych przestarzałych metodach i możesz spalić tradycyjne listy kontaktów. Zamiast tego dostajesz do dyspozycji wysoce zaawansowany system marketingowy, który został stworzony całkowicie od zera i zawiera min. wszystkie niezbędne narzędzia i szkolenia do budowy biznesu MLM w Internecie.

Ale mino wszystko, iż komentarze i maile jakie otrzymujemy są w większości przypadków pozytywne, to na okrągło jestem konfrontowani z tymi pytaniami:


Pytanie nr. 1

„Czy to nie za dużo skomplikowanych informacji, aby początkujący Network Marketerzy mogli jak najszybciej na tym skorzystać?”

Odpowiedź:

To prawda, że techniki i strategie, które znajdziesz w Systemie Wellbiznes są zaawansowane… i, że jest tam zapakowana tona informacji, ale mimo wszystko ten system jest tak skonstruowany, że od razu możesz go wykorzystać w praktyce i działać.

Żeby być z Tobą całkowicie szczerym, to kilka rzeczy, których uczymy jest łatwiejsza do wdrożenia i zaimplementowania dla początkujących osób niż doświadczonych wyjadaczy. Ponieważ oni muszą najpierw wyeliminować ze swojej pamięci mało efektywne i przestarzałe metody, których nauczyli się od swoich upline.

Pytanie nr. 2

„Czy te techniki nie stracą na wartości i skuteczności, gdy zbyt wiele osób je pozna oraz wdroży do swojego biznesu?”

Odpowiedź:

Dobre pytanie i uzasadnione obawy. Jednak moja odpowiedź brzmi: Nie!

System MLM, który otrzymasz będzie działać nawet jeszcze lepiej, gdy więcej osób zacznie z niego korzystać.

Dlaczego?

Ponieważ im więcej osób będzie używać tego lub podobnych systemów (zamiast biegać po sąsiadach i nieznajomych), to reputacja branży MLM ulegnie znacznej poprawie.

Znikną wszystkie kłamstwa i natrętne wydzwaniane po znajomych i rodzinie; dzięki temu Twoja praca stanie się o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.

J.F. Kennedy powiedział:

„A rising tide lifts all ships.”

Czym jest Prawdziwe Bogactwo?

Musisz koniecznie posłuchać tej historii:

Kilkadziesiąt lat temu dwóm Kubańczykom udało się uciec do Stanów Zjednoczonych. Oboje dotarli do Ameryki tego samego dnia; Drzwi do nowego życia stanęły przed nimi otworem.

Pierwszy z nich pracował jako kelner w ekskluzywnym hotelu. Przed jego ucieczką udało mu się okraść gości hotelowych na sumę 450.000$ i dotrzeć z tą kwotą do upragnionej wyspy.

Drugi dotarł do Ameryki bez grosza przy duszy. Wszystko co posiadał miał tego dnia na sobie.

3 lata później…

Co stało się z kelnerem, któremu z prawie pół milionem dolarów w kieszeni udało się uciec do Stanów?

Prawdopodobnie splajtował i mieszka teraz na ulicy lub w obskurnym mieszkanku. Albo siedzi za kratkami, kto wie?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że od razu po przybyciu wydał swoją małą fortunę na różne luksusy: drogie imprezy, mieszkania lub samochody. Gdy skończyły się mu fundusze, jedyne co potrafił to serwowanie drinków i obiadów. Po zasmakowaniu życia w luksusie, wydało mu się to niemożliwe, aby wrócić do dawnego zawodu. Prawdopodobnie zszedł na złą drogę i wylądował w więzieniu.

A ten drugi – ten, który przybył właściwie z niczym? Mieszka teraz w dużym domu i w ładnej okolicy, ma wspaniałą rodzinę, fajny samochód i szczęśliwe życie.

Przybył do swojej nowej ojczyzny z jedynym skarbem, jedyną wolnością finansową jaka istnieje… i która znajduje się między uszami!

On miał marzenie, które każdego dnia dodawało mu sił i mobilizowało do ciężkiej pracy. Był wstanie wybić się z nędzy tylko i wyłącznie o własnych siłach.

Wróćmy teraz do biznesu MLM w Internecie.

Kompetencja jest wynikiem nieustannych szkoleń i rozwoju. Ten proces musi trwać przez cały czas.

Ludzie sukcesu nigdy nie przestają się uczyć. Zawsze poszukują nowych możliwości i rozwiązań, aby stać się lepszym i rozwijać się dalej.

To musi pochodzić z wewnątrz i nikt nie może Cię tego nauczyć.

Ile pieniędzy będą Ci płacić jest wprost proporcjonalne do wiedzy, którą dysponujesz i umiejętności wykorzystania tego w praktyce.

Prościej:

Im więcej wiedzy posiadasz, tym więcej jesteś warty.

Niestety głównie w internetowym MLMie dużo ludzi nie kapuje, jak bardzo opłaca się inwestować we własną wiedzę. Właściwa informacja w rękach odpowiedniej osoby może być warta nawet 1000x więcej od jej pierwotnej ceny.

Gdy tylko zapiszesz odpowiednie wiadomości między swoimi uszami, to pozostaną one tam już na zawsze.

Nikt nie może Ci ich odebrać. A kiedy już poznasz najważniejsze relacje, jakie występują w marketingu internetowym, to nie nabierzesz się już nigdy na jakiegoś fałszywego „Guru” tylko sam będziesz decydować, co jest ważne a co nie. Wiedzę można za każdym razem zyskownie wykorzystać i z powodzeniem przekazywać innym.

Nawet jeśli pewnego dnia wszystko stracisz i zostaniesz bez grosza przy duszy, to będziesz mógł zawsze zacząć od nowa.

Tak jak ten człowiek z Kuby, który przybył do Ameryki całkowicie spłukany, a mimo to osiągnął sukces.

Zainwestuj w siebie i zacznij działać!


Pozdrawiam,PS. Czy gdyby istniał System MLM, dzięki któremu mógłbyś skutecznie budować swój biznes w Internecie, to czy chciałbyś go zobaczyć? Kliknij Tutaj i przekonaj się sam !________________________________________________________


Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”

 

 

 

 

Polub Nowoczesny MLM na Facebooku🙂

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • system mlm