W mlm nie wiadomo dlaczego wciąż dominuje stara szkoła biznesu?

Polega na chodzeniu od domu do domu, zaczepianiu obcych i wciskaniu na siłę biznesu.

Pamiętam mój pierwszy kontakt z mlm. Zrobiłem listę, wpisałem każdego, kto w danej chwili przyszedł mi do głowy: nauczycieli, znajomych, rodzinę…

Ze 150 osób zainteresowanie okazało około 10, a przyłączyło się 2 moich kolegów (co i tak było dobrym wynikiem). Problem polegał na tym, że moja lista się skończyła i nie wiedziałem co robić dalej :(?

Dostałem wytyczne, aby zaczepiać obcych na ulicy, pubie, szkole, pracy itd (jeżeli tylko nadarzy się okazja nawijaj o biznesie).

Niczym się nie przejmuj, spójrz prosto w oczy i powiedz: wyglądasz mi na bardzo inteligentną osobę, mam dla ciebie super propozycje, która może odmienić twoje życie.

Teraz wyobraź sobie, że stoisz w sklepie i zastanawiasz się np. jakie piwo wybrać, aż tu nagle podchodzi do ciebie Pan/Pani z dziwnym uśmiechem, błyskiem w oczach i zaczyna nawijać.

Niestety nie ma to nic wspólnego z profesjonalizmem!

W 98% nic z tego nie wyjdzie. Zrobisz z siebie tylko idiotę a jak wiadomo, reputacje bardzo trudno odbudować. Te czasy już minęły.

Są to stare i nieefektywne metody, które stosowano ponad 30 lat temu.

Nowa szkoła mlm:

uczy, aby potencjalny klient i współpracownik sam do Ciebie przyszedł.

Zastanów się, co robią osoby zainteresowane np. dodatkowym źródłem dochodów? To proste, najczęściej siedzą przed komputerem i szukają informacji na ten temat w Google.

Internet daje ogromną przewagę nad osobami działającymi tylko off-line. Działając według starej szkoły MLM poświęcasz kilka godzin prezentując plan jednej lub trzem osobą. Internet umożliwia przekazania informacji nawet setką osób w kilka minut.

Potencjalny współpracownik i klient, który sam do ciebie przyjdzie jest o wiele cenniejszy od zaczepianych osób, które starasz się przekonać do MLM.

Nie musisz uganiać się za ludźmi i na siłę wciskać im swoich produktów i biznesu nie bacząc na to, czy tego chcą czy nie.

Czasy się zmieniły, niestety nie metody pracy. Dzisiaj sponsoruje się nadal tak jak 30 lat temu. A ludzie dziwią się dlaczego nie odnoszą sukcesu.

Zapomnij o przestarzałych metodach.

Wykorzystaj siłę Internetu, a nie będziesz już nigdy zaczepiać obcych ludzi na ulicy.


Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”