W pierwszej części nauczyliśmy się, że nie należy reklamować w prost swojego MLMu oraz produktów. Dzisiaj pokażę Ci kolejne dwie bardzo ważne zasady.

Reguła nr. 2 dla Online MLM

Pamiętaj, że Blip i Facebook działają na zasadzie “We making friends”. Chodzi tutaj o budowanie relacji, konwersację i zawieranie nowych znajomości, a nie o reklamowanie jakiejś tam możliwości biznesowej. Nie chodzi o zakupy lub kupno czegokolwiek.

I właśnie dlatego powinieneś pisać w tych mediach o prywatnych historiach i różnych ciekawostkach. Tak naprawdę to właśnie te prywatne rzeczy powodują, że stajesz się interesujący. Przez tą ciekawość ludzie zaczną klikać w Twoje linki, aby dowiedzieć się czegoś więcej.

Naprawdę, trzymaj się tej reguły.

No, a reguła nr. 2 doprowadziła nas teraz do…

Reguła nr. 3 w Online MLM

Zapraszaj na imprezę. Dzień w dzień, tydzień po tygodniu i co miesiąc zapraszaj wszystkich do siebie na fajną imprezę. Musisz to porównać z imprezkę. Wyobraź sobie, że masz urodziny i zapraszasz znajomych oraz swoją rodzinę. Przecież nie powiesz wtedy, „Hee, słuchajcie poznałem ostatnio super okazję na biznes i przetestowałem ten wspaniały produkt, zaraz wam powiem o co chodzi. Nie możecie przegapić takiej niepowtarzalnej okazji.”

Wydaje mi się, że chyba nie witasz w ten sposób swoich gości, co? A już na pewno nie rób tego na Facebooku czy Blipie. Prędzej powiedziałbyś, co u Ciebie słychać,  jak tam w pracy? Albo co słychać u Twojej żony, co słychać u męża lub co porabiają dzieci? A mówiąc prościej, chodzi tutaj o Twoje hobby, rodzinę itd. Po prostu osobiste historie. Pytaj ludzi o takie rzeczy, ponieważ oni chcą się identyfikować z innymi i to jest bardzo ważne.

Tak buduje się zaufanie.

Jeśli zaczniesz rozmawiać, a na pewno zaczniesz ponieważ ludzie wymieniają w taki sposób informacje, to na późniejszym etapie rozmowy zawsze możesz powiedzieć, czym się aktualnie zajmujesz albo, że współpracujesz od niedawna z pewną firmą i pomyślałeś, że jego też to może zainteresować.

Skup się przede wszystkim na budowaniu relacji i rozmowie, ponieważ…

…właśnie tak zdobywa się nowe kontakty!


Pozdrawiam,PS. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wykorzystać Facebooka w MLM i nie tylko, to koniecznie kliknij w ten link: Sekrety Facebooka


________________________________________________________

Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”