Postanowiłem podać Ci dzisiaj  kilka wskazówek o tym, jak wykorzystać media społecznościowe w MLM. Ponieważ jest jeszcze niestety bardzo dużo Newtorkerów, którzy od samego początku robią wszystko źle.

Istnieje po prostu kilka reguł, o których powinieneś wiedzieć, aby nie zostać zaszufladkowanym jako spamer i w tym artykule podam Ci kilka wskazówek.

Zaraz zobaczymy, czy dowiesz się czegoś nowego 🙂

To zaczynamy:

Stosuj się do tej reguły,  jeśli chcesz pozyskać potencjalnych współpracowników do swojego biznesu:

Reguła nr. 1 dla Online MLM:

Stosuj ukrytą reklamę! Mam tutaj na  myśli, że jeśli chcesz reklamować swój biznes MLM, to nigdy nie rób tego na Facebooku, Blipie czy Goldenline! Ponieważ użytkownicy nowoczesnych mediów nienawidzą, gdy ktoś przez cały czas robi reklamę dla swoich produktów czy firmy.

Mile widziane w mediach społecznościowych są za to linki do Twoich artykułów na blogu. Artykuły służą głównie do przekazywania informacji i dlatego możesz wykorzystać taki artykuł, aby przekazać klika info. o Twoim MLMie lub skierować czytelnika w odpowiednie miejsce.

Dzięki artykułom na blogu, masz możliwość wykreowania się na eksperta. Poza tym masz na blogu jeszcze dużo miejsca, aby w umiejętny sposób zareklamować swój biznes. Pamiętaj, że Twoje artykuły pozostawią po sobie ślady w internecie i ludzie je znajdą, np. w Google. A więc tworzysz informacje, które z czasem zrobią z Ciebie eksperta.

Do zobaczenia w kolejnej części 🙂


Pozdrawiam,PS. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wykorzystać Facebooka w MLM i nie tylko, to koniecznie kliknij w ten link: Sekrety Facebooka


________________________________________________________

Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”