Witaj serdecznie już na 3 cześć szkolenia poświęconego mediom społecznościowym. Dzisiaj powiem Ci czym jest tak naprawdę profesjonalna marka i dlaczego jest ona aż tak ważna?

Niektóre osoby, które czytają teraz moje słowa pewnie doskonale zdają sobie sprawę, czym jest profesjonalna marka i ile jest ona warta. Ale jeśli jeszcze nie wiesz, co Twoja marka ma reprezentować, to radzę Ci teraz dobrze się nad tym zastanowić.

Moja marka, czyli Paweł Grzech odzwierciedla takie pojęcia, jak nowoczesny mlm, marketing internetowy, e mail marketing i ostatnio marketing na Facebooku. Osoby, które szukają mnie w sieci natrafią właśnie na takie informacje. Piszę o tym, ponieważ wykorzystanie nowoczesnych narzędzi w mlm oraz media społecznościowe są moją pasją. Przez cały czas szkolę się dalej w tym zakresie, bo chce być coraz lepszy w tym co robię.

A co ciebie motywuje do działania?Witaj serdecznie już na 3 cześć szkolenia poświęconego mediom społecznościowym. Dzisiaj powiem Ci czym jest tak naprawdę profesjonalna marka i dlaczego jest ona aż tak ważna?

Musisz wybrać niszę, w której będziesz działać. To może być np. mlm, wellness, programy partnerskie, e-biznes, cokolwiek chcesz. Niech to będzie najlepiej coś, co Cię interesuje i pasjonuje, ponieważ wtedy najłatwiej tworzyć wartościowe informacje.

Ale przede wszystkim musisz zrozumieć jedną bardzo ważną rzecz. Twoją marką nie będą produkty, które sprzedajesz ani firma mlm, którą reprezentujesz! Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli?

Jeśli sprzedajesz produkty wellness, które pomagają ludziom zgubić kilka zbędnych kilogramów, to Twoją marką nie będzie firma XYZ, tylko ty i twoja historia. Ponieważ to ty oferujesz ludziom pomoc i rozwiązanie na ich problemy. Nigdy nie zasłaniaj się firmą i jej produktami – to jest bardzo ważny punkt, którego niestety dużo osób jeszcze nie rozumie.

Kiedy już odkryjesz co ma reprezentować twoja marka  i w jakiej niszy będziesz działać, to wtedy zacznij produkcję swoich informacji i dziel się wiedzą z innymi.

Jeśli będziesz postępować w podobny sposób, jaki Ci tutaj pokazałem, to zaczniesz przyciągać do siebie odpowiednie osoby, które będą się interesować tym co piszesz i czym się zajmujesz.


Pozdrawiam,PS. Wyobraź sobie, że poznasz zaraz najgłębsze Sekrety Facebooka


________________________________________________________

Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”