Kliknij tutaj w ten link i zobacz 7 Przykładowych wiadomości do autorespondera >>>

 

jak działa zaawansowany autoresponder GVO„Autoresponder to tak naprawdę najważniejsze narzędzie pracy. Automatycznie wysyła całą serie wcześniej przygotowanych e maili do Twojej listy kontaktów. Pozwala niskim nakładem pracy i kosztów utrzymać ciągły kontakt z klientami, promować produkty i usługi, obsługiwać klientów w trakcie procesu i po procesie sprzedaży oraz robić wiele innych rzeczy.”

Zaawansowany autoresponder da Ci możliwość zarządzania dowolną ilością list, wysyłania dowolnej ilości maili i jednocześnie da Ci swobodę np. w emitowaniu wiadomości do jednej lub do wszystkich list jednocześnie (w darmowej wersji Freebot nie ma niestety takiej opcji).

Autoresponder jest narzędziem, na którym budujesz całą swoją strategię, ponieważ jest to system, który działa automatycznie 24h na dobę i 7 dni w tygodniu. Nawet wtedy kiedy śpisz lub jesteś na urlopie – on działa przez cały czas.

Osoba, która znajduje się na Twojej liście musi się na nią wpisać, czyli musiała w jakiś sposób trafić do Twojego autorespondera. Po wpisaniu się na listę autoresponder wysyła wiadomość „0”, która udziela początkowych informacji np. może to być rozkład jazdy Twojego szkolenia, list powitalny lub jakiś darmowy bonus.

Następnego dnia lub kilka dni później (to zależy już od ciebie) autoresponder wysyła automatycznie drugą wiadomość z kolejki, którą wcześniej ustawiłeś. Obojętnie kiedy dana osoba się wpisze lub z jakiej strefy czasowej, autoresponder będzie działać przez cały czas.

jak i dlaczego działa wielokrotny autoresponder?Autoresponder to tak naprawdę serce i jednocześnie mózg całego systemu, ponieważ to właśnie on nim zarządza. Do Twoich zadań oczywiście należy monitorowanie, czy wszystko działa tak jak powinno i ustawianie wszystkich opcji. Natomiast jest to system, który działa automatycznie.

Ty tylko musisz ustawić kolejkę wiadomości i napisać produkt informacyjny, który umieszczasz w autoresponderze i oferujesz np. w rozbiciu na listy szkoleniowe lub pod postacią e-booka. A jeśli masz problem z pisaniem, to koniecznie wejdź na tą stronę: InfoProdukt >>

Bez autorespondera nie stworzysz tak naprawdę poważnego eBiznesu!

Na rynku masz różne dostępne opcje np. darmowe, które niestety są trochę ograniczone.

Ja obecnie korzystam z Freboota, Implebota, EmaPro oraz EresponderPro i muszę się szczerze przyznać, że byłem bardziej zadowolony z darmowego rozwiązania (Freboot) niż z EmaPro, która kosztowała mnie około 300 zł.

Jednak niezależnie na jaką opcje się zdecydujesz, autoresponder jest niezbędny.

 

Przygotowałem dla Ciebie specjalny poradnik, z którego dowiesz się czym jest i jak działa Wielokrotny Autoresponder >>

 


________________________________________________________

Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”

 

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • przykładowy autoresponder
  • przykłady tekstów autorespondera
  • autoodpowiedź przykład