W pierwszej części opowiedziałem Ci trochę o współczynniku konwersji>>>
… natomiast dzisiaj chce Ci pokazać inny bardzo ważny aspekt w Twoim biznesie mlm:

Czy chcesz regularnie otrzymywać szkolenia ze wszystkiego co ważne w eBiznesie? Jeśli tak, to kliknij Tutaj w ten link >>Testuj i poprawiaj swój marketing (np. ogłoszenie, tekst sprzedażowy) regularnie, ponieważ możesz polepszysz dzięki temu swoje rezultaty o 40%, 80% i więcej. Super, nie?

Z dobrze stargetowanym ruchem na stronie możesz poprawić współczynnik konwersji nawet dziesięciokrotnie – w niektórych przypadkach nawet przez jedną noc – bez jakiegoś nadmiernego wysiłku.

W zespole Wellbiznes określamy to w ten sposób:

„Średnio napisana oferta sprzedażowa, ale za to skierowana do dobrze stargetowanych potencjalnych klientów i współpracowników, zagwarantuje Ci duże lepsze rezultaty niż jakaś super oferta skierowana do nie właściwej grupy osób”.

Na pierwszy rzut oka może i wydaje się to bardzo proste; wybrać odpowiednią grupę docelową dla swojego biznesu mlm. To przecież nie może być aż takie trudne. Przecież kierujesz swoją wiadomość do osób, które chcą wybudować sobie dodatkowe źródło dochodów, prawda?

Nie byłbym taki pewien. Coraz częściej spotykam Networkerów, którym wydaje się, że do budowy biznesu mlm wystarczy im tylko i wyłącznie strona przechwytująca na temat np. dodatkowego dochodu oraz włączenie reklamy AdWords – i już zarabiają kupę kasy.

Niestety bardzo szybko okazuje się, że bez dobrze skonstruowanej listy kontaktów, bez profesjonalnej marki i odpowiedniej publiczności – nie mogą dostać się do pieniędzy, które tak naprawdę leżą tuż obok na stole i tylko czekają na to, aż ktoś po nie przyjdzie.

To nie jest tajemnica i doświadczeni liderzy doskonale wiedzą, że nawet najdoskonalsza reklama lub oferta sprzedażowa, nie zdziała zupełnie niczego, jeśli jest skierowana do złej grupy ludzi (np. listy osób z różnych źródeł albo listy rodziny i znajomych).

Nawet najmądrzejsi Marketerzy na świecie nigdy na 100% nie będą wiedzieć, która publiczność najlepiej reaguje na daną ofertę. Tacy profesjonaliści zapewne potrafią oszacować, jakich mniej więcej zysków mogą się spodziewać, ale oni nie podejmują niepotrzebnego ryzyka i wykonują na początku szczegółowe badanie rynku. Dla przykładu: Offlinowe firmy, które odnoszą najwięcej sukcesów, testują na początku swoją ofertę w małych grupach np. około 1000 osób ze swoich list adresowych.

Taka ostrożność jest zrozumiała ponieważ w prawdziwym świecie po przez skierowanie swojej reklamy do tysięcy nie właściwych ludzi, można bardzo szybko stracić fortunę.

Na szczęście w internecie tak wysokie koszty nie stanowią już problemu. Tutaj każdy może dotrzeć w krótkim czasie do tysięcy, a nawet setek tysięcy potencjalnych klientów i współpracowników.

Coś takiego jeszcze nigdy nie miało miejsca w historii tego świata.

 

Ale istnieje jeszcze druga strona medalu.

Prędkość, prostota i niskie koszty w internecie, często prowadzą do niedbałości – mniejsze ryzyko zazwyczaj oznacza większą beztroskę.

I to jest właśnie powód dlaczego około 90% osób, które chcą budować swój biznes mlm przez internet, ponosi porażkę – ponieważ największą zaletą internetu wcale nie są niskie koszty, prędkość, czy nawet ogromny zasięg jakim dysponujesz…

… To jest prosty, szybki i nie drogi sposób, aby przetestować swój marketing oraz pomysł na biznes na właściwej grupie ludzi.

Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”