W tym miejscu chciałbym wrócić do kilku rzeczy, o których w poprzedniej części tylko trochę wspomniałem.

Czy chcesz regularnie otrzymywać szkolenia ze wszystkiego co ważne w eBiznesie? Jeśli tak, to kliknij Tutaj w ten link >>

 

Kiedy Akademia Nowoczesnego Marketingu - GVOostatnio skończyliśmy powiedziałem Ci, że sponsorowanie nowych osób do biznesu mlm jest procesem, który wymaga trochę czasu. Samego procesu jeszcze dokładnie Ci nie wytłumaczyłem, ale wrócimy do tego trochę później. Zatrzymaliśmy się na efektywnym promowaniu taniego, ale za to wartościowego produktu (Oferta Zwrotu Kosztów, czyli tzw. OZK).

To jest dopiero początek. Jak już wspomniałem, te dodatkowe dochody pozwolą nie tylko pokryć koszty Twojego biznesu, ale dzięki temu pozyskasz również nowe kontakty.

Następnym krokiem jest sprzedaż kolejnego produktu, który będzie promowany w OZK, ale już tylko pośrednio. Mam tutaj na myśli fakt, że ludzie studiując Twój produkt OZK, zobaczą ile jeszcze wartościowych informacji możesz im zaoferować i że kolejny produkt może im jeszcze bardziej pomóc.

Pierwszy produkt (OZK) może kosztować nie więcej niż 30zł, ale jego wartość powinna być znacznie większa, jeśli skonstruujesz go w odpowiedni sposób. Pomyśl np. o szkoleniach stacjonarnych, które często kosztują np. ponad 1000 zł i przeważnie są warte swojej ceny. Należy jednak utrzymać niską cenę (szczególnie jeśli jesteś początkujący). Ponieważ to da Ci możliwość przekonania większej ilości osób o Twoich umiejętnościach jako trenera biznesu mlm.

Teraz zacznie robić się ciekawie.

 

Jakie osoby zdecydują się na kupno Twojego drugiego produktu? Dokładnie

  1. Osoby, które zrozumiały, że możesz pomóc im odnieść sukces.
  2. Osoby, które są gotowe zainwestować trochę w edukację, aby rozwinąć swój biznes mlm.

Ten etap procesu, pozwoli Ci oddzielić wykwalifikowane osoby od tzw. maruderów. Te osoby to na prawdę poważni kandydaci do Twojego zespołu.

Zbudowałeś z nimi pozytywne relacje, ponieważ oferowałeś im za pomocą swojego kursu e-mail i produktów wartościowe informacje. Te osoby są gotowe coś zainwestować, ponieważ chcą się zaangażować i są gotowe na sukces.

Z tymi ludźmi sponsorzy pracują naprawdę ciężko, ponieważ obie strony mają coś do stracenia. Sponsor – cenny czas, a współpracownik – zainwestowane pieniądze. Oczywiście sponsor ma obowiązek pomagać każdemu w zespole, ale to byłoby nie fair, gdyby ten, kto więcej zainwestuje nie otrzymał większego wsparcia.

 

Kiedy i jak sponsorować do mlm?

To jest podchwytliwe pytanie. Networker szuka, jak już wcześniej wspominałem, nie nowego pomysłu na biznes, tylko rozwiązania. I dlatego oferujesz mu takowe rozwiązanie. Jego problem: czyli Brak sukcesu w biznesie mlm.

Ty oferujesz rozwiązanie: Twoje produkty informacyjne lub system marketingowy. Tylko wtedy, gdy zbudujesz pozytywne relacje, gdy potencjalny kandydat przekona się o Twojej wartości, możesz zaoferować współpracę (jako już ostateczne rozwiązanie na powstały problem).

Jeśli ktoś zostanie Twoim współpracownikiem, to nauczysz go dosłowne wszystkiego co wiesz. Pokażesz mu różne triki i techniki, powiesz mu np. żeby również zaczął promować produkty informacyjne, z jakich narzędzi korzystać oraz wiele innych rzeczy.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że taki system da się w prosty sposób duplikować. Oferujesz swojej Downline rozwiązanie, a nie tylko pomysł na biznes mlm.

To jest najważniejszy punkt, który musisz zrozumieć na samym początku.

 

A czym jest właściwie to rozwiązanie?

Jeśli chcesz wyjaśnić to pojęcie tak prosto jak to jest tylko możliwe, to takie rozwiązanie nie jest niczym innym jak tylko uporządkowaniem odpowiednich narzędzi oraz instrukcji.

Twoje rozwiązanie może być po prostu wszystkim, tak długo jak tylko istnieje kolekcja odpowiednich narzędzi do pracy.

Pewnie się teraz zastanawiasz: No dobra, ale jak to wszystko zrealizować?

Dowiesz się tego w szkoleniu pt. „Rewolucja w MLM”


Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”