Zrób jeden krok do przodu: jeśli zainteresowane osoby mogą od razu wykorzystać Twoje informacje w praktyce, to pomyśl tylko, jak byłyby one skuteczne mając Cię za sponsora?

Pamiętaj tylko, aby przez cały czas zdobywać coraz to nową i niezbędną wiedzę ponieważ musisz zwiększać swoją wartość dla innych oraz skutecznie przekazywać ją dalej.

A więc gdzie stanęliśmy?

Grupa docelowa: Networkerzy i tym podobne.
Marketing: Produkty informacyjne oraz system mlm, który rzeczywiście pomoże innym ruszyć z miejsca.

Jak to wszystko wygląda od technicznej strony (jest to dużo łatwiejsze niż Ci się wydaje) oraz jak już w pierwszym miesiącu zdobyć około 100 wykwalifikowanych kontaktów, dowiesz się w kolejnych częściach. (W 5 dni pozyskałem ponad 100 kontaktów i możesz mi wierzyć lub nie, ale korzystałem tylko i wyłącznie z darmowych narzędzi).

Chce Ci teraz pokazać, jak stworzyć dodatkowe źródło dochodów, które sfinansuje np. Twoją edukację lub sprawy związane z biznesem mlm (ja w taki sposób wysyłając tylko jednego maila, sfinansowałem sobie hosting, 2 domeny oraz 2 bilety na szkolenie biznesowe w Katowicach).

Oto plan:

1. Promuj darmowy kurs e-mail, e-booka lub szkolenie video.

Ten punkt ma dwojaki cel:

  • Zbierasz wartościowe kontakty, które są gotowe nauczyć się czegoś nowego.
  •  Pokazujesz, że jesteś ekspertem z prawdziwego zdarzenia i że pokażesz swoim subskrybentom zaawansowane triki i techniki np. jak sponsorować w mlm itd.

2. W kursie e-mail oferujesz dodatkowo wartościowy produkt (nie za drogi), który jest dużo bardziej obszerny niż Twój kurs.

  • Ten produkt będzie się dobrze sprzedawać jeśli będzie zawierać wartościowe informacje i będziesz go właściwie promować. Nie musi to być koniecznie Twój produkt, możesz wykorzystać w tym celu programy partnerskie.

Te pieniądze mają tylko jeden cel: pokryć koszty związane z Twoim biznesem mlm. Jeśli zarabiasz więcej niż wydajesz, to możesz np. zainwestować jeszcze więcej w profesjonalne szkolenia lub reklamę.

Następnie Twoim zadaniem będzie poprzez odpowiednie zabiegi marketingowe, przyprowadzić wykwalifikowane osoby na Twoje strony internetowe.

Proces rekrutacji:


Przekonać kogoś, aby został Twoim współpracownikiem jest pewnym procesem, który następuje trochę później – to wymaga czasu.

Potencjalny współpracownik musi się do ciebie przekonać a to, że i Ty musisz być przekonany do niego, jest również bardzo ważne. W końcu musisz się dowiedzieć, kto jest gotowy, aby  dać z siebie wszystko i odnieść sukces.

Chyba nie chcesz inwestować swojego czasu w osoby, które stwierdzą po miesiącu pracy, że to wszystko jest dla nich za drogie lub nie chcą poświęcić na biznes tyle czasu ile potrzeba.

Ale do tego wrócę trochę później.

Wiem, że zbombardowałem Cię do tej pory dużą dawką informacji. Poświęć trochę czasu, aby przeczytać wszystko jeszcze raz, jeśli coś jest niejasne.


Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”