Archiwum: rewolucja w mlm cz.1 | cz.2 | Szkolenie MLM |

W poprzednich dwóch częściach opowiedziałem Ci o drodze łowcy i poszukiwaniu mentorów. Sam przebyłem tą drogę i wiem jakie może to być trudne.

Dzisiaj opowiem Ci dalszy kawałek mojej prywatnej historii, którą zatytułowałem „Głową w ścianę”. Tytuł nie jest przypadkowy, ponieważ zanim wkroczyłem na drogę łowcy przez większość czasu mojej działalności właśnie tak się czułem, jak głową w ścianę!

Widziałem przed sobą wielką ścianę, przeszkodę, która była tak potężna, że nie byłem wstanie jej pokonać. Za każdym razem gdy tylko tego próbowałem miałem wrażenie, że uderzam głową w ścianę – dosłownie.

Na początku nie wiedziałem…, nie potrafiłem zrozumieć dlaczego tak się dzieje? Szkoda, że zrozumiałem to tak późno, a powód był oczywisty: Nie miałem systemu oraz mentora, który nauczy mnie jak odnieść sukces od A do Z. Nie zdobywałem nowej wiedzy, a to wszystko skutkowało tym, że nie rozwijałem się dalej i poniosłem porażkę.

Pamiętam jeszcze mój pierwszy kontakt z MLM. Siedziałem z kolegą na widowni i byłem podekscytowany i zachwycony. Miałem wielkie oczy i od razu zakochałem się w tej branży. Nie mogłem uwierzyć jakie możliwości daje MLM i wiedziałem, że to jest właśnie to, co chce robić w życiu.

W 2007 roku podjąłem współpracę z pierwszą firmą MLM i przez kolejne 3 lata dosłownie biłem głową w ścianę. Przez ten czas zmieniałem firmy jeszcze 3 razy, ale efekty były takie same.

W mojej poprzedniej firmie postanowiłem działać przez Internet. Problem polegał na tym, że nie wiedziałem jak to robić.

Moja praca polegała na bezsensownym pisaniu tych samych i głupich ogłoszeń, typu: Nowy i rewelacyjny MLM, Niepowtarzalna okazja, itd., itd. Zasypałem spamem niezliczoną ilość forów internetowych (niestety wtedy jeszcze nie wiedziałem co to jest spam) i znowu widziałem przed sobą tą potężną i przerażającą ścianę. Nienawidziłem tego uczucia 🙁

 

Rewolucja

Wreszcie nadszedł czas, aby coś zmienić. Upadłem, powstałem, otrzepałem się z kurzu i zacząłem od nowa. Wstąpiłem na drogę łowcy! Tak, zostałem łowcą i postanowiłem złowić sukces.

Pożegnałem się z moją dotychczasową firmą i rozpocząłem budowę nowego biznesu – całkowicie od zera.

Po 3 latach bicia głową w ścianę rozpocząłem intensywną naukę zaawansowanych technik budowania listy kontaktów. Jest to lista, która nigdy się nie kończy i na którą ludzie sami się wpisują. Znalazłem odpowiedni i sprawdzony system do pracy oraz mentora, który nauczył mnie wszystkiego, aby odnieść sukces.

Uderzyłem z taką siłą w tą ścianę, że rozpadła się na kawałki i nareszcie zostałem liderem.

Jedyna rzecz, której żałuję to fakt, że dopiero tak późno obudziłem się z tego koszmaru i zrozumiałem, że nadszedł czas na zmiany.

Zatem, jeśli jesteś gotów na podobną zmianę jaka nastąpiła w moim życiu i chcesz wstąpić na drogę łowcy sukcesu, to mam dla ciebie coś ciekawego. A jeśli nie to po prostu zignoruj tą wiadomość.

Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam Cię na specjalną stronę, która odmieniła moje życie & biznes:

Uruchom video >>

 

System, który musisz poznać, jeśli chcesz odnieść sukces w branży MLM >>