Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się skąd wziąć dodatkową gotówkę? Czy rozważałeś różne możliwości? Jeśli tak – to jakie?

Okazuje się, że jest ich wiele. Dzisiaj zajmiemy się tematem, dlaczego tak się dzieje, że ludzie szukają dodatkowej pracy czy też pieniędzy. Pisząc dodatkowej mam na myśli to, że masz już podstawowe źródło dochodu, takie jak praca na etacie lub własny biznes i chciałbyś po prostu zwiększyć swoje wpływy.

Są też wśród nas ludzie, którzy szukają pracy lub pieniędzy jako podstawowego sposobu zdobywania gotówki. Piszępracy lub pieniędzy ponieważ, nie zawsze znaczą one to samo. Często prowadząc rozmowy kwalifikacyjne zadaję pytanie – Szuka Pan pracy czy pieniędzy? Zazwyczaj widzę zdziwienie na twarzy, bo dla większości ludzi praca oznacza pieniądze.

Wierz mi, że zazwyczaj praca ma niewiele wspólnego z pieniędzmi. Chyba, że twoje wynagrodzenie jest tak wysokie, że już niczego więcej nie potrzebujesz i w zupełności starcza ci na życie oraz realizację twoich marzeń….

 

Cały Artykuł Przeczytasz na Blogu:

http://www.kubach.pl/2012/08/praca-dodatkowa-w-branzy-mlm/

 

 

Paweł Grzech opowiada na czym polega marketing sieciowy

 

 

 

 

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

Marketing Sieciowy w Internecie