Plan wynagrodzeń (Stefan Edefors)

Podejmij działanie i zdominuj razem z nami Internet!

[hdplay id=6 ]

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) współpracą i chcesz niezwłocznie dołączyć do zespołu Wellbiznes to wypełnij formularz na stronie wellbiznes (na podstawie podanych informacji otworzymy ci konto w Kyäni. Jako sponsor wpisz Paweł Grzech) lub skontaktuj się proszę zemną w celu omówienia dalszych szczegółów.


 

Co oferuje plan wynagrodzeń firmy Kyäni?

ZYSK REZYDUALNY!

 

Przypomina to nieco zarabianie na lokatach bankowych. Wyobraź sobie, że aby otrzymać ok. 500 zł odsetek na miesiąc, musiałbyś ulokować ponad 300 tysięcy na lokacie (przy niskim 2% oprocentowaniu, choć oczywiście można znaleźć i nieco lepsze oferty). W przypadku marketingu sieciowego otrzymujesz wypłaty niezależnie od tego, co w danym momencie robisz i nie musisz inwestować ogromnych pieniędzy!

MIESIĘCZNY DOCHÓD PASYWNY

Bramki Płatności PayGate

Unikalny sposób wynagradzania, dzięki któremu otrzymujesz co miesiąc do 12 wypłat z tego samego, osiągniętego przez Twoją strukturę obrotu. Zarobki generowane są bez ograniczenia w głębokości generowanych obrotów, a otrzymujesz wypłatę z każdej bramki, do jakiej zakwalifikujesz się w konkretnym miesiącu. 

Wielopoziomowy matching bonus

Zarabiasz procent z każdej wypłaty w swojej organizacji, aż do 9 poziomów w głąb. Poziom jest liczony od Ciebie do następnego dyrektora szafirowego lub wyżej pozycji. Każda osoba pomiędzy tobą, a tymże liderem generuje dla Ciebie dodatkowy dochód pasywny.

Bonus budowy zespołu


Jest to specjalny bonus wypłacany sponsorowi oraz 5 kolejnym kwalifikującym się liderom. Ta prowizja wypłacana jest co tydzień.

Bonus od klientów

Zarabiasz 20% obrotu sprzedażowego od każdego klienta i każdej sprzedaży, jaką odnotuje system.

PROWIZJE OD SPRZEDAŻY

Zarabiasz 10-20% od każdej sprzedaży, jaką generujesz, otrzymując różnicę pomiędzy ceną hurtową, a detaliczną. Otrzymujesz tę wypłatę niezależnie od Bonusa od klientów

Pula kliencka


Część ogólnego obrotu generowanego na świecie przez sprzedaż detaliczną jest umieszczana w specjalnej puli. Każda osoba, generująca co najmniej 500 pkt. obrotu detalicznego (5-6 klientów miesięcznie) kwalifikuje się do udziału w podziale tych środków.

Program samochodowy

Poziom 1 = $1200/miesiąc
Poziom 2 = $2500/miesiąc
Poziom 3 = $5000/miesiąc

Bonusy rang (pozycji)

  • Osiągnij pozycję Szamaragdową i otrzymasz $5,000
  • Osiągnij pozycję Niebieskiego Diamenta i otrzymasz $25,000
  • Osiągnij pozycję Fioletowego Diamenta i otrzymasz $100,000
  • Osiągnij pozycję Podwójnego Czerwonego Diamenta i otrzymasz $500,000

Wycieczki:  Dwa razy w roku – po kwalifikacji.

 

Kliknij Tutaj aby poznać więcej szczegółów o samej branży i możliwościach… A osobiście się z Tobą skontaktuję w celu omówienia dalszych szczegółów współpracy. A jeśli masz pytania, to zapraszam do Kontaktu.


Zobacz jak Zdominować Cały Rynek Internetowy >>

 

________________________________

PS.

Kilka dodatkowych informacji:

>> Nowy Start z Kyani (webinar)

>> Dominacja Online

>> Trójkąt Zdrowia