Większość Networkerów budując swoje listy kontaktów, bardzo często oferuje kursy e-mail.

Następnie osoby, które zapisują się na ich listy, otrzymują od tej pory w większości przypadków niestety bezwartościowe i nudne wiadomości – krótko mówiąc: śmieci.

Są one przepełnione informacjami, które jak się wydaje, na okrągło słyszymy i czytamy. Są to następujące rzeczy:

  • Kiedy firma została założona;
  • Że nie posiada żadnych długów;
  • Że bardzo dużo osób używa tych produktów;
  • Że wszystkie ich produkty są opatentowane;
  • Że firma posiada wspaniały system pracy;
  • Że firma robi ponad 11 mld obrotu roczne;
  • Że masz możliwość zarabiania na 5 różnych sposobów;
  • Najlepszy plan marketingowy w branży;
  • itd., itd.

A tak naprawdę to ludzi wcale nie interesuje Twoja firma mlm ani plan marketingowy. Ludzie mają to po prostu gdzieś. Przyłączą się do Twojego zespołu, ponieważ widzą w Tobie lidera i ponieważ posiadasz system mlm, który może im pomóc w budowie biznesu.

Jeśli ktoś pyta o moje produkty lub możliwości biznesowe, to wysyłam im wartościowe informacje.

Pokazuję mój system. Uczę i daję. Pozycjonuje się jako ekspert i lider.

Na pewno chcesz, aby ludzie po Twoich mailach byli zadowoleni i oczekiwali z niecierpliwością kolejnych wiadomości, zamiast masowo wypisywać się z Twojej listy.

Jedyną drogą, by tego dokonać jest pozbycie się tej pokusy, aby już na pierwszym spotkaniu prezentować swój biznes mlm oraz produkty. Sprzedaj na początku samego siebie i wartości jakie możesz przekazać.

Zacznij najpierw oferować darmowe i wartościowe informacje w swoim kursie e-mail.

Zaawansowany wielokrotny autoresponder będzie wysyłać za Ciebie wszystkie niezbędne informacje. Załadujesz do niego tylko swój newsletter i ustawisz kolejkę wiadomości. (poświęć trochę czasu, aby zapoznać się z tym wspaniałym narzędziem: jak-i-dlaczego-działa-autoresponder)

Jak skończysz pisać swój pierwszy kurs, to możesz zabrać się za pracę np. nad płatnym produktem informacyjnym, możesz stworzyć kolejny newsletter lub uruchomić warsztaty dla bardziej zaawansowanych.

Proponuję w pierwszym tygodniu wysyłać maile szkoleniowe co 2 dni, a później już tylko co 4 lub 7 dni. Ponieważ lepiej nie bombardować zbyt często skrzynek pocztowych swoich subskrybentów.

A teraz do dzieła 🙂 !Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”