Dlaczego nie wykorzystujesz potęgi internetu w swoim biznesie mlm?

Dlaczego nie pozyskujesz własnych kontaktów, nie budujesz biznesu mlm w internecie i następnie decydujesz, które produkty lub usługi będziesz sprzedawać?

W mlm chodzi o dwie rzeczy:

  1. Jak zwiększyć zapotrzebowanie na swoje produkty i…
  2. Jak pozyskiwać nowych współpracowników?

Internet świetnie się do tego nadaje – trudno o lepszy sposób na maksymalne wykorzystanie tych globalnych i wręcz nieograniczonych możliwości.

Można przyjąć, że mlm i internet zostały wręcz dla siebie stworzone. Globalny zasięg, ogromna prędkość, nieograniczony dostęp 24 godziny i 7 dni w tygodniu, darmowe kontakty itd.

A mimo wszystko tradycyjne firmy mlm mają ogromne trudności, aby rozpoznać ten ogromny potencjał jaki drzemie w internecie, zrozumieć go i następnie wykorzystać w możliwie najlepszy sposób.

Aby odnieść sukces w mlm musisz przejść przez 4 następujące etapy:

  1. Zdobywanie nowych kontaktów, budowanie relacji, rekrutowanie nowych współpracowników
  2. Przemiana Twoich kontaktów w klientów
  3. Regularne spożywanie produktów
  4. Reprodukcja – klienci stają się współpracownikami

Ale dlaczego internet nie stał się jeszcze podstawowym narzędziem w arsenale każdego network marketera?

Ponieważ większość osób robi wszystko źle!

Bardzo dużo osób nie potrafi nawiązywać relacji i pozyskiwać nowych współpracowników. Nie każdy przepada za bieganiem po ulicy w poszukiwaniu nowych kontaktów – obcych osób z poza środowiska swoich znajomych… co jest przyczyną, dlaczego 9 na 10 osób ponosi porażkę.

Ale internet – jak żadne inne medium – świetnie nadaje się do nawiązywania nowych znajomości. Niestety większość firm nie może tego pojąć. Dlaczego? To proste  – ponieważ nie mają pojęcie o marketingu internetowym i starają się narzucić nowoczesnemu światu swoje stare metody offline.

A to po prostu nie może zadziałać!

Przyszedł czas na nowe rozwiązania…!


________________________________________________________

Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”