W jednym z poprzednich artykułów opowiedziałem Ci trochę o roli eksperckiego bloga w MLM.

Dzisiaj natomiast pokażę Ci drugi i trzeci elemencie nowoczesnego systemu budowy Biznesu MLM w internecie.

Zaczniemy od:

poznaj nowoczesne narzędzia do budowy biznesu MLM przez InternetSqueeze Page (strona przechwytująca)

Nie chodzi mi tutaj jednak o stronę, którą udostępniła Ci Twoja firma MLM.  Nigdy nie promuj biznesu za pomocą strony firmowej, ponieważ to po prostu nie działa. Ludzie przede wszystkim szukają odpowiedzi na swoje pytania i rozwiązania problemów, a strona Twojej firmy na pewno im tego nie zagwarantuje.

Zamiast tego jest Ci potrzebna prosta strona przechwytująca (z ang. capture page, lead pages lub squeeze pages), której zadaniem jest zbierać adresy e mail Twoich czytelników oraz przesyłania ich do autorespondera.

Na tych stronach w formie opisowej, audio /video lub prezentacyjnej przedstawiasz swoją informację, pomysł lub na co masz tylko ochotę. Takie strony mają na celu wzbudzenie zainteresowania Twoją ofertą i/lub ukazaniem korzyści bez stosowania agresywnej polityki reklamowej bądź spamowej.

Taka strona jest bardzo prosto skonstruowana:

  • Interesujący nagłówek
  • Tekst opisujący Twoją ofertę, filmik wideo lub jedno i drugie
  • Formularz rejestracji z autorespondera, w którym wpisujesz adres e mail oraz imię

Przykłady moich stron:

Produkt informacyjny

Dzisiaj już raczej nikt nie wpisuje się na goły formularz. Teraz trzeba ludziom coś dać np. e-booka, jakieś szkolenie czyli produkty informacyjne, gdzie na jakiś temat piszesz ludziom zwięzłe informacje.

Nie musisz być od razu ekspertem w danej dziedzinie, wystarczy że wiesz gdzie znaleźć odpowiednie informacje. Dobrze je napiszesz, przerobisz oraz oczywiście powołać się na źródło.

Najprostszą formą produktu informacyjnego jest e-book lub kurs szkoleniowy.

Na co zatem zwracać uwagę podczas pisania Twojego produktu? Przede wszystkim daj sobie czas z wyborem tematu, ponieważ zakres tematyczny jest ogromny. Ja osobiście jednak polecam Ci działać w jednej z nisz, które wymieniłem poniżej. Ponieważ nie w każdej niszy da się zarobić duże sumy pieniędzy.

Oto 3 najbardziej dochodowe nisze:

  • Związki:

np. Jak odzyskać byłą/byłego? Jak poznać fajną dziewczynę/fajnego faceta? Jak szybko i bezboleśnie wziąć rozwód… itd., itd.

  • Pieniądze:

np. Jak zarabiać na giełdzie? Jak zarabiać na e-produktach?

  • Zdrowie:

np. Jak poprawić kondycję fizyczną? Jak zgubić kilka kilogramów?

To są wszystko problemy z którymi ludzie walczą już od zamierzchłych czasów. I nadal będą się z tym borykać. Dlatego powinieneś iść ze swoim produktem właśnie w tym kierunku.

A kiedy już zdecydujesz się na konkretny temat, to zabierz się do zbierania materiałów i zacznij pisać. Następnie umieść swój produkt w autoresponderze i np. wysyłaj w rozbiciu na listy, oczywiście rozdawaj go całkowicie za darmo.

W następnej części napisze Ci co to jest wielokrotny autoresponder i jak z niego korzystać.


Przy okazji:

Mam nadzieję, że udało mi się pokazać Ci, przynajmniej po części, jak zabrać się za niektóre rzeczy – i jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o budowaniu Biznesu MLM przez Internet, to zapraszam Cię na tą stronę: GVO HostThenProfits >>Pozdrawiam,

________________________________________________________

Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”