Co to jest MLMObecnie żyjemy w czasach wielu głębokich przemian, ogarniających wszystkie dziedziny naszego życia.

Jedną z takich przemian jest wzrastająca rola dystrybucji, czyli krótko mówiąc usług.

Przewiduje się, że w niedalekiej przyszłości większość osób będzie pracować w sferze usług – tutaj będą największe pieniądze, czyli najwięcej możliwości na sukces finansowy. W szczególności dotyczy to handlu oraz dystrybucji.  MLM (marketing sieciowy) jest właśnie wynikiem jednej z takich przemian.

MLM powstał w latach 30, ale rozwinął się dopiero w ostatnich dekadach. Wywodzi się ze sprzedaży bezpośredniej, która jest najstarszą formą handlu,  jednak znacznie się różni od tradycyjnej dystrybucji usług i towarów.

W MLM zrezygnowano z ogniw pośrednich, takich jak hurtownie, agencje reklamowe oraz sklepy detaliczne.

Te ogniwa zostały zastąpione przez niezależnych dystrybutorów.

jak powstał biznes MLMDystrybutorzy zajmują się rekomendacją biznesu, produktu/usługi, reklamą, sprzedażą, budową sieci dystrybutorów oraz szkoleniem swoich współpracowników. Partycypują w ten sposób w zaoszczędzonej kwocie zgodnie z planem marketingowym firmy.

Dwa najistotniejsze składniki dochodów to zysk ze sprzedaży, premia z obrotu własnego oraz obrotu całej struktury. Do tego dochodzą różne programy motywacyjne, premie i nagrody za wyniki.

Dochód w MLM tak naprawdę nie jest limitowany, zależy tylko od zaangażowania i chęci do nauki.

Tylko kilka kroków dzieli Cię od własnego biznesu online. Wejdź Tutaj i poznaj potęgę Internetu w połączeniu z Marketingiem Sieciowym >>


Paweł Grzech w świecie Marketingu Sieciowego

 

________________________________________________________

Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”

 

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • na czym polega mlm
  • mlm na czym polega