Słowem wstępu

Pokaże Ci dzisiaj prosty system marketingowy, który zwiększy ruch na Twoich stronach i w znacznym stopniu zautomatyzuje Twój biznes mlm.

A więc jeśli masz czas i ochotę to zapraszam Cię na prezentacje.

Niezbędne Narzędzia:

Na początku omówię kilka narzędzi, które potrzebujesz aby stworzyć taki system:

Do dyspozycji masz Blipa (kilkanaście tysięcy użytkowników), Facebooka (największa społeczność świata) oraz darmową telewizje internetową czyli YouTube (ponad 10 mln. użytkowników miesięcznie).

A w samym centrum Twojego systemu znajdować będzie się Twój blog ekspercki (WordPress).

Dobra wiadomość to taka, że na każdym z tych portali możesz założyć sobie darmowe konto. Dzięki temu skorzystasz z ruchu jaki generują te media i możesz zwrócić uwagę niektórych osób na Twoją działalność.

System:

Tak jak już napisałem wcześniej w samym centrum Twojego systemu znajduje się blog ekspercki. Możesz go porównać do Twojego domu lub mieszkania, a skoro masz już gdzie mieszkać, to możesz zapraszać do siebie znajomych oraz inne osoby np. na imprezy. I dokładnie to powinieneś robić: zapraszać do siebie zainteresowane osoby.

Jako gospodarz musisz oczywiście pokazać się z jak najlepszej strony czyli udowodnij na blogu, że jesteś ekspertem w swojej niszy.

A to może wyglądać w następujący sposób:

Jako ekspert publikujesz na blogu wartościowe informacje (za darmo), może to być tekst pisany, filmy wideo lub nagrania audio. Jak widzisz na blogu masz naprawdę dużo możliwości, aby pokazać innym, że jesteś ekspertem z prawdziwego zdarzenia (obojętnie w jakiej niszy działasz)ciąg dalszy w wideo poniżej…

Miłego oglądania:Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”

 

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • system marketingowy