Mamy 21 wiek i jeśli chcesz zobaczyć, jak skutecznie wykorzystać nowoczesną technologie w biznesie, to kliknij teraz w ten link i poznać system WellBiznes >>


Oto sekret sukcesu w MLM i naprawdę nie ma łatwiejszej drogi niż ta, którą Ci zaraz pokażę:

Dokładnie to robią wszyscy liderzy i eksperci – o nic innego tak naprawdę nie chodzi w tej grze. Rozejrzyj się po internecie i zastanów, kto odnosi największe sukcesy w mlm?  Co takiego robią te osoby?

Dokładnie! Oni po prostu dają Ci  instrukcję obsługi i pokazują krok po kroku jak działać w danej niszy.

I to nie ma najmniejszego znaczenia, czy są to informacje o budowie biznesu mlm, o wellness czy sadzeniu drzewek… Potencjalni współpracownicy oraz klienci oblegają strony i blogi osób, które potrafią pokazać, że są  prawdziwymi ekspertami w swojej dziedzinie.

Przejrzyj dla przykładu kilka gazet. Które ogłoszenie jako pierwsze przykuje Twoją uwagę? Oczywiście (chyba się ze mną zgodzisz), że te, które zawiera najwięcej wartościowych informacji.

Jeśli internet jest dla Ciebie mityczną fortecą i nadal stoisz po ciemnie stronie mocy (jesteś nazwiskiem na liście liderów, zamiast samemu gromadzić nowe kontakty), to zaraz Ci pokarzę jak to działa.

Wszystkie profesjonalne systemy marketingowe posiadają jedną wspólną rzecz:

W swoim centrum mają zawsze jakąś wartościową informację/szkolenie, które otrzymujesz w zamian za pieniądze lub adres e-mail.

Kontakt powstaje w momencie, gdy chcesz się czegoś nauczyć, a jakaś inna osoba jest gotowa, aby przekazać Ci swoją wiedzę. A co najważniejsze, przekazywanie informacji w internecie nic Cię nie kosztuje.

Jeśli Twój potencjalny klient lub współpracownik przerobił już Twoje informacje i uznał je za wartościowe, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że kupi Twoje produkty. I to nie raz, a może nawet podejmie z Tobą współpracę.

To jest właściwa strategia, dzięki której stworzysz w branży mlm wizerunek eksperta.

Natarczywa sprzedaż już niestety nie działa!

To oczywiście nie znaczy, że już nigdy nie możesz prezentować swoim czytelnikom biznesu mlm. O co mi chodzi: musisz najpierw zasłużyć, aby mieć prawo coś sprzedać lub kogoś zasponsorować. A najprostszym sposobem , aby tego dokonać, jest budowa pozytywnych i długo trwałych relacji.

Jeśli będziesz  tylko przez cały czas wysyłać oferty współpracy (szczególnie na Facebooku), to niestety muszę Ci to powiedzieć – będziesz wyglądać żałośnie i ludzie pomyślą, że musisz być bardzo ale to bardzo zdesperowany. A w takim zachowaniu na pewno nie ma nic atrakcyjnego.

Zastanów się przez chwile. Gdy szukasz np.  partnerki lub partnera na resztę swojego życia, to czy wybierzesz jakąś zdesperowaną, mało atrakcyjną i żałosną osobę?

Pewnie, że nie (przynajmniej tak mi się wydaje). Raczej poszukasz osoby, która jest atrakcyjna i której charakter Ci odpowiada – musicie po prostu do siebie pasować.

Przyciąganie odpowiednich osób, które chcą kupować Twoje produkty i przyłączyć się do twojego biznesu mlm, nie jest wcale takie skomplikowane.

Nie rób rzeczy, które są nieatrakcyjne np. spam…

Bądź atrakcyjny, czyli ucz i pomagaj innym.

To może okazać się dużo łatwiejsze od tego, co akurat praktykujesz.

W obecnych czasach nie musisz już biegać z torbą pełną produktów od domu do domu – istnieją już inne i o wiele  skuteczniejsze strategie budowy biznesu mlm.


Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”