Zwiększaj swoją wartość i wyróżniaj się na tle przeciętnych Networkerów w branży MLM.

Dlaczego? Ponieważ ludzie pójdą za Tobą tylko wtedy, gdy zaczniesz wyróżniać się z szarego tłumu. Jeśli to Ci się uda, to już nigdy nie będziesz zawracać głowy swojej rodzinie i znajomym – ludzie sami do Ciebie przyjdą. Będziesz współpracować z osobami, które są produktywne i potrafią odnosić sukcesy.

Jeśli nie wybijesz się ponad przeciętność, to w jaki sposób chcesz pozyskać do swojego Biznesu  MLM lepszych od siebie?

Nie słuchaj bzdur, że każda przeciętna osoba może odnosić spektakularne sukcesy. Możliwe… jeśli przez resztę swojego życia będziesz się uganiać za obcymi na ulicy jak bezpański pies. W taki sposób niestety nie pozyskasz za wielu wartościowych osób.

Oczywiście, prawie każdy zaczyna w MLM od zera. Ale twój sukces zależy od tego czy będziesz stać w miejscu, czy zaczniesz rozwijać się dalej. Mówiąc o rozwoju chodzi mi o naukę, czyli zdobywanie coraz to nowej i wartościowej wiedzy, a nie o umieszczenie 3 nowych nazwisk na swojej liście.

Zadaj sobie pytanie: kto przyłączy się do „przeciętnej” osoby, która nie potrafi oderwać się od szarego tłumu? Kto pójdzie za przysłowiowym Kowalskim? Przecież każdy chce współpracować z najlepszymi, z ekspertami, od których możesz się czegoś nauczyć.

Wszystko zależy od Ciebie. Ale to zadziała tylko wtedy, gdy będziesz mieć więcej do zaoferowania, niż tylko plan marketingowy swojej firmy mlm i super sok, który potrafi obudzić zmarłego do życia.

Oto moja rada, której niestety większość pseudo liderów nie potrafi lub nie chce zrozumieć:

Trzymaj się z daleka od śmiesznych konferencji firmowych, gdzie prowadzący biegają po scenie i wydzierają się jak wariaci. Inwestuj swój czas i pieniądze w sensowne i wartościowe rzeczy. Zdobądź wartościową wiedzę, która pozwoli Ci oderwać się od szarego tłumu i da Ci więcej, niż tylko dwudniową motywację do działania. Oklaskiwanie Twojego upline, który odbiera czek na 100 tyś złotych nie zapewni Ci odpowiedniej wiedzy i umiejętności.


Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”