Czy chcesz budować swój biznes MLM w Internecie?

Dlaczego nie?

To może być strzał w dziesiątkę, jeśli tylko zrozumiesz, że musisz włożyć w to bardzo dużo pracy i stworzyć  własny biznes online.

MLM to “Multi-Level-Marketing” czyli marketing wielopoziomowy. Jeśli kiedykolwiek interesowałeś się dodatkowym źródłem dochodów (biznes prowadzony z domu), to na pewno natrafiłeś na programy wielopoziomowe, czyli np. MLM. W internecie pojawia się coraz więcej programów tego typu, ponieważ prawie każdy może tam stworzyć program partnerski w oparciu o Multi-Level-Marketing. Ale nie o tym chciałem dzisiaj z Tobą porozmawiać. Dzisiejszym temat to: „Jak wykorzystać MLM w Twoim internetowym biznesie?”

Stara szkoła biznesu MLM:

Tak długo jeśli cienka granica do piramidy finansowej nie zostanie przekroczona, nie można nic zarzucić systemowi sprzedaży bezpośredniej. Dla firm MLM jest to bardzo opłacalne, ponieważ nie ponoszą one dodatkowych kosztów związanych z reklamą, a prowizje są wypłacane za konkretne wyniki. Niestety większość współpracowników biega po ulicy z okrzykiem na ustach „Każdy jest Twoim klientem” ,  „Niepowtarzalna okazja” i „Fake till you make it” i działa na nerwy rodzinie oraz znajomym. Ale to również nie jest dzisiaj naszym głównym tematem.

Zarabiasz tylko wtedy gdy ty i Twoi współpracownicy coś sprzedają (jeśli nie to zaczyna rosnąć sterta towaru w piwnicy).

Budowie struktury, dzięki której otrzymujesz prowizje również nie można niczego zarzucić, jednak to funkcjonuje w realu tylko dla nielicznych. W przestarzałym systemie MLM nie ma żadnych Indian (sprzedawcy) są tylko wodzowie (upline, którzy tylko szkolą ale nic nie sprzedają).  Ale skąd biorą się prowizje? Dlatego zarabia tylko niewielu networkerów – sprzedawcy.

W internecie MLM wygląda trochę inaczej:

Internet jest medium, które  zostało specjalnie stworzone do zarabiania w Multi-Level-Marketingu. Tam sprzedajesz na autopilocie, automatycznie, 24h na dobę i 7 dni w tygodniu. Jest tutaj tylko jeden problem:

Firmy MLM oraz ich przestarzałe metody pracy  można porównać w internecie do osób, które znajdują się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwym czasie.

Również w internecie zarobisz tylko wtedy gdy zaczniesz sprzedawać produkty. Niestety strony firmowe, z którymi większość networkerów rusza na podbój świata biznesu MLM nie sprzedaje i nie rekrutuje.

Dlaczego?

Ponieważ bardzo ciężko odnaleźć je w sieci. Google przecież nie indeksuje tysięcy identycznych stron i nie pokazuje ich jednej po drugiej. Dlatego dla większości dystrybutorów działających w sieci nic się nie zmieniło – nikt się od nich nie uczy, nikt nie kupuje a ich biznes stoi w miejscu. Oni oraz ich firmy MLM nie rozumieją internetu: nie wiedzą jak działać w sieci, jak zostać odnalezionym i jak rekrutować nowych współpracowników. A jeśli sami tego nie wiedzą, to nie mogą przekazać tej wiedzy innym.

Nie ma nic łatwiejszego od sprzedaży i rekrutacji online.

Podejdź do tego w profesjonalny sposób, poznaj i stosuj się do zasad marketingu internetowego, a Twój blog przyciągnę osoby zainteresowane Twoimi produktami i zaczniesz wreszcie sprzedawać. Przekazuj tą wiedzę dalej i pozyskuj nowych współpracowników. To wszystko załatwi za ciebie Twój autopilot (24h na dobę i 7 dni w tygodniu). W taki sposób pomysł budowania MLM w internecie może okazać się strzałem w dziesiątkę. Musisz jednak pamiętać, że biznes nie powstanie z dnia na dzień!


Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”