Jak dobry jest Twój Marketing?

 

Czy jesteś tylko jedną z tych osób, która biegnie wraz z tłumem i wącha tyłki najlepszych i największych liderów eBiznesu?

Jeśli tak, to musisz w końcu zadbać o lepsze karty w swojej Marketingowej Rozgrywce Pokera. Gdy zostaniesz przywódcą, to nowe okazje zaczną się pojawiać jedna po drugiej, a Twoja konkurencja będzie tylko oglądać Twój piękny zadek z daleka!

Zatem, czy nie uważasz, że nadszedł już najwyższy czas, aby postawić sobie konkretne cele marketingowe i stworzyć plan działania, jak dołączyć do ścisłej czołówki marketerów w 2012 roku?

2012…, ale dlaczego? Pytasz… Nie mogę jeszcze pozostać przy 2011 roku?

Właściwie to możesz, ale … 

… Aby siedzieć pod koniec 2012 roku przy marketingowym stole i rozdawać karty, to już teraz musisz zadbać o jak największą ilość asów w rękawie!

Jeśli chcesz zostać w 2012 roku Ekspertem z prawdziwego zdarzenia, to istnieje wiele obszarów, w których musisz stać się dobry.

Musisz być lepszy od swojej konkurencji. Każdy z tych obszarów wymaga czasu i poświęcenia…  a kto Teraz nie zgłębi ich indywidualnie, to prawdopodobnie i w 2012 będzie oglądać plecy liderów, zamiast samemu iść na czele i przewodzić.

Dlatego…

… Już DZISIAJ zacznij zbierać swoje asy, aby w 2012 wykosić swoją konkurencję i zasiąść jako zwycięzca przy marketingowym stole. W klasycznej grze w pokera, każdy gracz otrzymuje 5 kart, które po chwili może wymienić na 3 inne. Każdy ma tutaj równe szanse, aby wygrać.


Za to w klasycznym rozdaniu marketingowym nie jesteś ograniczony tylko do 5 kart.

Możesz dostać tyle kart ile chcesz… jednak nie są one za darmo. Musisz sobie najpierw na nie zasłużyć.

Za każdym razem gdy ktoś w sieci szuka informacji, a Ty dysponujesz mocniejszymi kartami od swoich konkurentów, to te osoby odnajdą dokładnie Ciebie lub oczywiście Twoje strony… I właśnie tam będziesz mógł wymienić swoich czytelników na pieniądze. Jednak jeśli to Twój przeciwnik będzie mieć więcej asów w rękawie, to oczywiście wszystkie żetony przypadną tylko i wyłącznie  jemu.

Do Twojej konkurencji zalicza się każdy internetowy biznes, który walczy o tego samego klienta (obojętnie, czy ich produkty konkurują z Twoimi, czy nie). W tej grze większa ilość kart, znacznie zwiększa Twoje szanse na sukces w eBiznesie.

A swoją Pierwszą Kartę możesz zagwarantować sobie już Teraz na największym szkoleniu w 2011 roku! Gość specjalny – Mike Filsaime z USA – opowie o skutecznych metodach budowania biznesu online. Rejestracja pod tym adresem:

Power Marketing >>>