sukces-w-marketingu-sieciowymMarketing sieciowy w USA jest bardziej rozwinięty i popularny niż w Polsce… Jednak jedna rzecz jest taka sama.

Gdy studiowałem setki materiałów w celu stworzenia tego poradnika, to natrafiłem na coś bardzo ciekawego. 

(Całe szkolenie znajdziesz w tej kategorii >>).

Otóż zauważyłem, że jeśli ktoś nie odniesie sukcesu w danej firmie, to skacze w nieskończoność z kwiatka na kwiatek, czyli zmienia jedną firmę po drugiej.

Dużo osób uważa, że skoro tak wielu netoworkerów osiąga takie spektakularne sukcesy, to musi to mieć związek z ich firmą. Dlatego jeśli ludzie nie znajdą w danej firmie tego czego szukają, to rozglądają się za inną.

Problem polega na tym, że nie znajdziesz tego brakującego elementu układanki w produktach, planie marketingowym ani w żadnej innej firmie…

W takim razie gdzie leży problem?

Dlaczego tak dużo osób zmienia firmy dosłownie jak rękawiczki? Czego oni szukają?

Aby być z Tobą całkowicie szczerym, to nie ma tutaj jednej dobrej lub złej odpowiedzi. Jest ich po prostu za dużo.

MLM to branża, w której większość osób nie ma zielonego pojęcia o budowaniu biznesu – występuje tutaj również bardzo stroma krzywa nauki, którą każdy musi pokonać. Nie chodzi tutaj tylko o czyste sprawy biznesowe czy marketingowe, ale również o wiarę we własne umiejętności, o rozwój osobisty oraz pewność siebie.

Jeśli stawiasz swoje pierwsze kroki w marketingu sieciowym, to bądź cierpliwy, ponieważ sukces nie przychodzi tak łatwo.

Będziesz potrzebować trochę czasu, aby rozwinąć swój biznes: miesiące, a może nawet i lata. Wielu początkujących networkerów, nie posiadających odpowiedniej wiedzy, poddaje się za szybko i zmienia firmę jedna po drugiej. Wydaje im się, że każdy jeden produkt oraz plan marketingowy jest przyczyną ich niepowodzeń.

Tylko nie zrozum mnie źle…

Jeśli współpracujesz z drugorzędną firmą, to koniecznie musisz ją zmienić. Ale zrób to z pobudek czysto biznesowych a nie osobistych, czy emocjonalnych. Przecież chcesz mieć jak najlepsze warunki do zrobienia kariery w marketingu sieciowym, prawda?

Jeśli przecinasz czerwoną wstęgę na inauguracji otwarcia np. nowego salonu, to najlepiej zrób to za pomocą ostrych jak brzytwa nożyczek.

Twoja sytuacja biznesowa może się diametralnie zmienić, jeśli uświadomisz sobie następującą rzecz:

Posiadasz już na tyle doświadczenia życiowego, aby w końcu uwierzyć, że masz już wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces w marketingu sieciowym. Na tym etapie jesteś już na dobrej drodze, aby zostać prawdziwym liderem i ekspertem.

Gdy ja przyswajałem sobie cechy lidera, to zaczynały się one stopniowo objawiać poprzez dużą pewność siebie, postawę i ogromne pragnienie, aby stać się ekspertem i to jeszcze zanim miałem wybudowaną jakąkolwiek strukturę.

I wiesz co?

Ta wiara i przekonanie znalazła później odzwierciedlenie w praktyce. To jest również powód, dla którego czytasz ten poradnik. Musisz uwierzyć w to, że masz już wszystko, czego potrzebujesz – zanim jeszcze będziesz prawdziwym ekspertem. I właśnie dlatego, że tak zrobiłem, stałem się liderem.

Zacząłem uczyć się prawdziwego marketingu: blogowania, copywritingu, e-mail marketingu, różnych technik i trików budowania listy kontaktów, czyli większości rzeczy z dziedziny marketingu internetowego.

Te techniki bardzo mi pomogły odnaleźć ostatnie brakujące części do układanki, jaką jest Network Marketingu w XXI wieku. Zrozumiałem też, że 95% osób, które działają w tej branży nie mają niestety pojęcia o marketingu i reklamie.

Produkty nie budują żadnej struktury. Produkty tylko ją utrzymują.

To głównie Liderzy oraz marketing sprzedają produkty i budują struktury.

Nic innego.

 

Prawdopodobnie do tej pory jeszcze nikt nie pokazał Ci prawdziwego marketingu w MLM.

Czy mam rację?

Dlatego zamierzam się z Tobą podzielić wiedzą, która mam nadzieję, pozwoli Ci spojrzeć na tę branżę z zupełnie innej strony.

 

Czytaj Dalej TUTAJ:

Kliknij TUTAJ i Pobierz Poradnik – Marketing Sieciowy PRO >>>

Ponad 100 str. wiedzy o tym jak skutecznie budować Biznes MLM
w Internecie i nie tylko…

 

Marketing Sieciowy Pro