system mlmJak zwielokrotnić Twoje miesięczne dochody… Bez konieczności sponsorowania nowych osób?

Oto trzeci i zarazem ostatni element Twojego Systemu Marketingowego:

 

Zarabiaj natychmiast…
– dzięki produktom Front-end

Produkt Back-end i Front-end – jest to terminologia prosto ze Stanów Zjednoczonych (czyli z miejsca, gdzie wszystko się zaczęło).

Produkt Front-end – Jest to produkt podstawowy, czyli główny, pierwszy produkt, który kupowany jest przez klienta. Natomiast produkt Back-end, to produkt dodatkowy (uzupełniający).

Większość Networkerów zaczyna od niewłaściwego końca – uczą się przede wszystkim, aby od samego początku sprzedawać swój biznes.

A powód dlaczego to nie może działać jest bardzo prosty – Twoje możliwości biznesowe to nic innego, jak po prostu produkt Back-end. A to oznacza, że powinny być one proponowane osobom, które już są Twoimi klientami.

Próbując sprzedać biznes już na samym początku, tworzysz sobie dwa główne problemy, które sprawiają, że porażka staje się niemal nieunikniona:

…… Cały Artykuł Przeczytasz Na Blogu:

Kliknij TUTAJ i przejdź na Bloga…

 

Paweł Grzech buduje listę kontaktów

 

 

 

 

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

pomysł na dochodowy biznes w domu