budowanie marki w marketingu sieciowymO sprzedaży produktów w marketingu sieciowym mówi się i pisze bardzo dużo. O usługach – zdecydowanie mniej.

A przecież coraz więcej firm oferujących usługi profesjonalne, a więc z zakresu doradztwa finansowego, odszkodowań, ubezpieczeń czy usług medycznych, również działa w systemie Multi-Level Marketingu.

Usługi profesjonalne to również wszelkiego rodzaju szkolenia czy sesje coachingowe. O ile jednak niektórzy ryzykują stwierdzenie, że „dobry produkt sprzeda się sam”, to chyba nikt nie stwierdzi tego samego w odniesieniu do usługi.

Usługodawcy powierzamy bowiem to, co mamy najcenniejszego – nasze zdrowie, pieniądze czy zapał do nauki i samorozwoju. Jak zatem budować i promować markę, aby zdobyć zaufanie klientów i skłonić ich do zakupu naszej usługi?

Cały Artykuł Przeczytasz Na Blogu Ranking MLM:

http://rankingmlm.com/uslugi-profesjonalne-w-mlm-jak-budowac-marke/

 

 

Paweł Grzech opowiada na czym polega marketing sieciowy

 

 

 

 

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

Marketing Sieciowy w Internecie