jak stworzyć włąsny system mlmKoncepcja wywierania wpływu.

Mamy problem, ponieważ…

… możemy porozmawiać osobiście tylko z ograniczoną liczbą osób. Dlaczego jest to problem? To bardzo proste… nie jesteśmy po prostu w stanie porozmawiać osobiście z tak dużą liczbą osób, której potrzebujemy, aby wybudować sobie dużą i przynoszącą przez całe życie zyski organizację.

Zapewne już kiedyś słyszałeś tą bajeczkę, że wystarczą Ci tylko 3 osoby w zespole i później już wszystko potoczy się jak z górki. A może były to 4 osoby… albo 6 lub 8 osób… tzw. magiczna liczba, dzięki której Twój biznes eksploduje w kosmos.

Nie słuchaj tych głupot.

Potrzebujesz znacznie więcej niż 4 osoby, więcej niż 10, a nawet więcej niż 60 osób. Potrzebujesz setek osób, zanim Twój biznes urośnie i zacznie żyć własnym życiem.

W takim razie o co chodzi z tą tzw. duplikacją? A może również słyszałeś to, że wcale sam nie będziesz musiał sponsorować setek osób, ponieważ to działa w zupełnie inny sposób? Osoby, które zasponsorujesz wprowadzają zaraz swoich ludzi, którzy później wprowadzają kolejnych itd., itd. … Niestety w praktyce okazuje się, że to wcale nie jest takie proste…

Przeczytaj Cały Artykuł << Kliknij tutaj

 

 

Paweł Grzech w marketingu sieciowym
Pozdrawiam serdecznie,
Paweł Grzech
Więcej o moim systemie dowiesz się
TUTAJ…

 

 

jak budować mlm przez internet