jak zarabiać w marketingu sieciowymNa tym etapie już wiesz, że musisz wypozycjonować się w taki sposób na rynku, aby to ludzie sami Cię odnaleźli. Ale najważniejsze pytanie brzmi: jak to zrobić?

W poprzednich rozdziałach zajmowaliśmy się standardową wiedzą marketingową, która co prawda jest dobrze znana, ale niestety bardzo mało osób ją wykorzystuje.

Teraz omówimy strategie i metody, których większość sprzedawców i Networkerów nie zna.

Pamiętasz jakie pytanie postawiliśmy na końcu drugiego rozdziału? Chodziło o to, co tak naprawdę sprzedajemy i obiecałem Ci, że wrócę do tego trochę później.

Aby dowiedzieć się, jak przyciągnąć do siebie nowe osoby i jak zwrócić ich uwagę, musi być jasne, co tak naprawdę sprzedajesz. Oczywiście, sprzedajesz swoje możliwości biznesowe, ale odpowiedź na to pytanie musi być dokładniejsza. To co właściwie sprzedajesz?

Czy uważasz, że facet, który chce schudnąć np. 20 kg, myśli:

„Już nie mogę się doczekać, jak kupię sobie najnowszą machinę do treningu za 499 zł”

„Koniecznie muszę się dowiedzieć, kto sprzedaje najlepsze i najnowsze tabletki odchudzające”

Oczywiście, że nie!

Ktoś, kto chce schudnąć interesuje się zupełnie czymś innym. Taki facet martwi się np. czy będzie dobrze wyglądać w kąpielówkach na wakacjach i czy będzie dość atrakcyjny dla kobiet.

Ktoś idzie do sklepu i kupuje szampon do włosów, tylko dlatego, że sprawia mu przyjemność widok stojącego szamponu w łazience? Nie. On kupuje ten szampon, aby mieć zdrowe i zadbane włosy.

Czy ktoś wydaje kilka tysięcy na komputer, tylko dlatego żeby mieć metalową skrzynkę na biurku? Pewnie, że nie. Kupuje go aby grać w gry wideo, pisać teksty, surfować po sieci, zarabiać pieniądze itd.

Musisz to zrozumieć:

…… Cały Artykuł Przeczytasz Na Blogu:

Kliknij TUTAJ i przejdź na Bloga…

 

Paweł Grzech w marketingu sieciowym

 

 

 

 

 
www.PawelGrzech.pl

 

 


 

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, który uczynił mnie niezależnym finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do
Akademii eBiznesu: