Marketing Sieciowy to zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów, aby zdobyć niezależność finansową Chyba każdy o tym marzy… Niezależność Finansowa. Oczywiście dla każdego ona oznacza coś innego, ale czy zastanawiałeś się nad tym, czym ona jest dla Ciebie? Co byś zrobił gdyby czas i pieniądze nie były dla Ciebie przeszkodą? Co byś zrobił mając tyle czas i pieniędzy ile tyko zechcesz?

Kupiłbyś nowy i luksusowy samochód? Wybudowałbyś nowy dom lub zmienił mieszkanie na większe? A może wybrałbyś się w podróż dookoła świata? Albo po prostu spędzałbyś więcej czasu z rodzinom i znajomymi? Jak wyglądałoby Twoje życie? Niestety ludzie nawet o tym nie myślą, a jak już to bardzo rzadko. Większość osób przestała marzyć i dopasowała swoje życie do grubości portfela.

Odpowiedz sobie teraz na poniższe pytania:

 • Czy lubisz pracować dla kogoś innego?
 • Czy na 100% posiadasz pełną kontrolę nad swoim portfelem i życiem?
 • Czy chciałbyś zostać własnym szefem?

Niezależność finansowa oznacza więcej pieniędzy, czyli większą kontrolę nad życiem i czasem. Twoje możliwości są ograniczane tylko przez wielkość Twoich marzeń i stawianych celów. Zatem wypada zadać teraz pytanie… Jak osiągnąć niezależność finansową? Jak to się robi?

Mniej niż 5% osób, które osiągnęły niezależność finansową, pracuje na etacie dla kogoś innego. Niestety pracując dla innych zarabiasz zaledwie 25% swojej wartości. Mam do Ciebie teraz jedno pytanie (proszę o szczerą odpowiedź): Czy chcesz spędzić resztę życia na budowaniu majątku swojego szefa, czy chcesz zostać sam sobie szefem i  osiągnąć niezależność finansową?

Według statystyk aż 85% milionerów (na świecie) posiada własną firmę lub udziały w innych firmach. Nauczyli się śledzić nowoczesne trendy i wdrażać swoje pomysły w życie – wykorzystując potęgę duplikacji.

 

Z tego artykułu dowiesz się czy warto działać w Marketingu SieciowymMasz już swój własny biznes?

Duch przedsiębiorczości zachęca coraz większą ilość osób, to założenia własnego biznesu. Ale czy własny biznes jest odpowiedzią na wszystkie Twoje finansowe dolegliwości? Raczej nie. Około 80% biznesów upada w przeciągu pierwszych 5 lat (większość już po 2 latach albo nawet i wcześniej). Te statystyki są naprawdę przerażające.

Zatem, jeśli jako etatowcy mamy tak małe szanse na niezależność finansową, to co nam jeszcze pozostaje?

Może…

 • Franczyza?

Franczyzy mają zazwyczaj wyższy wskaźnik sukcesu, ale za to inwestycja jaką trzeba ponieść jest często bardzo duża. Średnia wielkość inwestycji we franczyzę w 2010 roku wyniosła aż 241 tys. zł – jest to bardzo dużo pieniędzy, które musisz wydać zanim jeszcze zobaczysz pierwszą zarobioną złotówkę. Możesz sobie pozwolić na takie ryzyko?

 • Akcje, obligacje i nieruchomości?

Taka dywersyfikacja dochodów zapewne oferuje Ci większą stabilność w razie ewentualnej straty głównego źródła dochodu. Jednak nawet tutaj wymagana jest duża inwestycja, co stanowi również o wielkim ryzyku.

 

Czego szukasz?

Jaki jest Twój idealny sposób na niezależność finansową?

Co byś powiedział na możliwość, która daje wolność małego biznesu, oferuje wsparcie oraz stabilność różnych źródeł dochodu i nie wymaga dużego ryzyka oraz wielkich inwestycji? Dostałbyś wszystko czego szukasz w jednym miejscu:

 • Szybkie wyniki: chcesz biznesu, który jest rentowny. Niska inwestycja (bez ryzyka), która szybko przynosi korzyści finansowe. Małe ryzyko z wysoką stopą zwrotu.
 • Wykorzystanie czasu: czas to pieniądz, ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy potrafisz go dobrze spożytkować.
 • Pasywny dochód: zapewne chcesz biznesu, który sam rośnie gdy tylko stworzysz  jego podstawę (silne fundamenty). Chcesz mieć pasywny dochód, a to oznacza budowę biznesu, który nigdy nie traci na dynamice rozwoju.
 • Potencjał wzrostu: w dzisiejszych czasach nowe możliwości biznesowe rosną niczym grzyby po deszczu. Większość z nich równie szybko znika jak się pojawiło. Potrzebujesz czegoś specjalnego, czegoś co może rozszerzać się we wszystkich kierunkach i wzrastać w każdym systemie gospodarczym.
 • Uniwersalność: jeśli egzystencja Twojej firmy zależy tylko od jednego rynku, to natychmiast upada gdy tylko dany rynek się załamuje. Dlatego chcesz solidnego biznesu. Biznesu (uniwersalność), który wzrasta w każdym dostępnym rynku i który potrafi dostosować się do każdych warunków.
 • Wsparcie: przecież nie chcesz działać w pojedynkę (potrzebujesz zespołu). W biznesie potrzebujesz odpowiedniego wsparcia, czegoś o czym wiesz, że zadziała od samego początku.

 

Najlepszym sposobem na to, aby wybudować dużą strukturę w Marketingu Sieciowym, jest połączenie tego systemu z nowoczesnymi narzędziami GVOMarketing Sieciowy to idealna okazja!

Tworzenie sieci dystrybucji, to jeden z najlepszych sposobów na niezależność finansową. W tradycyjnej sprzedaży ceny towarów wzrastają z powodu ilości pośredników – koszty reklamy, hurtownicy, detaliści, marketing itd. Natomiast Marketing Sieciowy rozwija się w tak dynamicznym tempie, ponieważ eliminuje pośredników i przekazuje zyski do niezależnych dystrybutorów.

Gdy przedstawiasz innym swoje możliwości biznesowe, to w taki sposób duplikujesz swoje wysiłki i tworzysz organizację w stylu franczyzy. Marketing Sieciowy został nawet okrzyknięty przez największych przedsiębiorców, takich jak  np. John Naisbitt, Richard Poe, James Dale Davidson i Lord William Rees-Mogg jako najlepszy, najskuteczniejszy i najszybszy sposób dotarcia do klientów.

 

Ogromny potencjał i zarobki

Jeśli będziesz posiadać odpowiedni system marketingowy, to będziesz mógł wypracować taki sam rodzaj duplikacji, który sprawia, że franczyzy osiągają aż tak wielkie sukcesy. Zapewne znasz to powiedzenie: 1 osoba, która pracuje przez jedną godzinę, produkuje tylko jedną godzinę pracy. Natomiast 100 osób, które pracują przez jedną godzinę dziennie, produkują aż 100 godzin pracy dziennie.

 

Marketing Sieciowy oferuje każdemu możliwość osiągnięcia niezależności finansowej.  W całej branży MLM znajdziesz liczne dowody, które potwierdzają tą tezę. Na całym świecie kobiety i mężczyźni pokazują, że osiągnięcie niezależności finansowej jest jak najbardziej możliwe. Tak wiele osób o tym marzy… O byciu niezależnym finansowo i aby było ich stać na wszystkie te rzeczy, które codziennie oglądają w telewizji: luksusowe wycieczki, sportowe samochody, najlepsze restauracje, studia dzieci, piękne domy, pełne konta w banku, akcje, obligacje i nieruchomości. Niestety tylko niewielka liczba osób potrafi zrealizować swoje marzenia. Za to większość gra co tydzień w totka ze złudną nadzieją na miliony.

W Marketingu Sieciowym każdy może wygrać, jeśli tylko tego chce i jest gotów zapłacić odpowiednią cenę. Każdy sukces (obojętnie czy w biznesie czy życiu) posiada etykietę z ceną. Nic nie jest za darmo. Dlatego musisz być gotowy na to, aby ponieść wszystkie koszty.

Marketing Sieciowy (inaczej po prostu Biznes MLM) to system dystrybucji, w którym zwykły człowiek (jak Ty i ja) bez jakiś oszałamiających inwestycji, może odnieść naprawdę wielki sukces.

Sukces to podróż! Jeśli jesteś gotowy, aby podążyć tą drogą, to będziesz zaskoczony i zarazem zachwycony tym, co Marketing Sieciowy może Ci zaoferować. Każdy ma szansę na sukces. Musisz mieć tyko oczy szeroko otwarte i musisz być gotowy do działania.

 

Jeśli chcesz zobaczyć jak połączyć Marketing Sieciowy z potęgą Internetu, to obejrzyj teraz następującą prezentację:

Formuła MLM Online do zastosowania przez kompletnego nowicjusza >>

 

 

Paweł Grzech w świecie Marketingu Sieciowego