Już w najbliższy czwartek (20.10) o godzinie 20:00 odbędzie się wyjątkowe szklenie i mogę Cię zapewnić, że nie będzie to byle co – webinar ten poprowadzi wspólnie z Jackiem Dudzicem legenda marketingu partnerskiego z USA, człowiek który pozyskuje setki poleceń tygodniowo – Tissa Godavitarne (numer 1 w firmie GDI od 2008 roku bez przerwy do dzisiaj).

Tissa będzie uczył tajników pozyskiwania kontaktów i zdobywania partnerów przez internet. Zgodził się zrobić to dla Akademii Nowoczesnego Marketingu i jeżeli zajmujesz się lub chcesz zajmować się zarabianiem poprzez programy partnerskie lub sprzedaż online to absolutnie MUSISZ być na tym webinarze.

Dlatego najlepiej już teraz zarezerwuj sobie czwartkowy wieczór, aby móc na żywo posłuchać jednego z najlepszych ekspertów w branży marketingu internetowego. I to jednego z najlepszych na świecie!

Kliknij po prostu w link poniżej, wypełnij formularz i czekaj na maila z informacją o tym szkoleniu (prawdopodobnie w środę rano wyślę Ci zaproszenie):

Kliknij tutaj i dołącz do Akademii Nowoczesnego Marketingu >>>

 

A jeśli z jakiegoś powodu nie możesz się stawić w czwartek wieczorem to udostępnię ci później pełen zapis tego szkolenia.