„Najbogatsi ludzie na świecie budują sieci,
pozostali przygotowywani są do szukania pracy”
R. Kiyosaki

Jak wybrać najlepszy MLM? Wybór odpowiedniej firmy jest absolutną podstawą, aby odnieść sukces w Network Marketingu. Tak samo Twoje cele powinny być realne i faktycznie realizowane.

Na początku musisz jasno określić, co chcesz osiągnąć i kiedy. Szukasz produktów wysokiej jakości, dodatkowego źródła dochodu, a może lepszego stylu życia i niezależności finansowej? Przede wszystkim, weź pod uwagę możliwości biznesowe i czy będziesz wstanie z daną firmą zrealizować swoje marzenia.

Dlatego wybierając firmę MLM, zwróć uwagę na poszczególne kryteria:

 • Produkt musi być wysokiej jakości
 • Twój zespół powinien składać się z doświadczonych liderów (musisz mieć od kogo się uczyć)
 • Sposób pracy powinien Ci odpowiadać (niczego nie rób na siłę)
 • Czy firma nie będzie Cię ograniczać w Twoich działaniach (online lub offline)?
 • Czy produkt jest zużywalny?
 • Jak wysoka jest akceptacja rynkowa produktu?
 • Firma musi być solidna i istnieć na rynku już od pewnego czasu
 • Plan marketingowy powinien być klarowny i dawać Ci możliwość dużych i stabilnych dochodów

Nie podejmuj współpracy z firmą, która jeszcze nie udowodniła, że funkcjonuje jak należy.  Ryzyko współpracy z zupełnie nową firmą jest bardo duże. W całej historii Network Marketingu oraz tradycyjnego biznesu, tylko nieliczne firmy potrafią przekroczyć 5 rok swojej działalności.

Przeanalizuj dokładnie plan marketingowy. Niektóre elementy planu, które wydają się bardzo korzystne, mogą okazać się w przyszłości dla Ciebie przeszkodą- jeśli będziesz działać inaczej niż przewiduje to system. Każdy p. m. jest dopasowany (bardziej lub mniej) do konkretnego rodzaju pracy. Dlatego wybierz firmę, której plan odpowiada Ci w 100% i nie ogranicza Twoich działań.

Zwróć uwagę, czy system Twojego zespołu można łatwo duplikować. Nie da się ukryć, że Sukces tkwi w systemie (Webinary, Coaching, szkolenia online, Lista kontaktów 24/7). Jeśli chcesz odnieść sukces w MLM to odpowiedni i łatwo duplikowany system jest niezbędny.

Ale co z tego, że Twoja firma ma super system i plan marketingowy, jeśli produkty będą niskiej jakości?

Przekonaj się:

 • Czy produkt jest dobry?
 • Czy da się go sprzedać?
 • Czy jest zużywalny?
 • Czy jest wart swojej ceny?

Produkty, które są zużywalne, mają wysoki procent akceptacji rynkowej i są wysokiej jakości, o wiele szybciej zapewnią Ci stałych klientów niż takie, które sprzedają się tylko jednorazowo. Patelni i ubezpieczenia na życie nikt nie kupuje regularnie i dlatego musisz przez cały czas szukać nowych klientów.

Twoja grupa docelowa. Powinieneś poruszać się w kręgach, których znasz język i temat. Wybierając odpowiednie produkty zwróć uwagę na to, czy jesteś skłonny sam ich używać i polecać dalej.

Podsumowując:

Niczego nie rób na siłę! Twój biznes musi pasować do Ciebie, a nie do Twojego sponsora czy upline. A więc, dokładnie wszystko sprawdź i przeanalizuj. Możesz zrobić nawet małe badanie marketingowe, na które produkty w Twoim otoczeniu będzie największe zapotrzebowanie.


Pozdrawiam,PS.

Po długim czasie intensywnych poszukiwań i eksperymentowania znalazłem w końcu odpowiedni zespół oraz firmę, która spełnia wszystkie kryteria najlepszego MLM.

Do tego dochodzi świetny system marketingowy oraz zespół doświadczonych liderów, z którym nie tylko budujemy razem międzynarodową strukturę w najlepszej możliwej branży, w jakiej działają firmy MLM.

Budujemy przy tym swój wizerunek, swoją kompetencję, wiedzę i markę.

Do takich właśnie zespołów będzie należał rynek i to już niedługo.

Zapraszam Cię na tą stronę po więcej informacji: Szybki Start w MLM________________________________________________________

Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”

 

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

 • jaki mlm
 • jaki mlm wybrać