Na rynku masz kilka autoresponderów do wyboru: są opcje płatne, darmowe, oprogramowania do instalacji na serwerze, płatne serwisy autoresponderowe itd., itd.

Zdążyłem przetestować już kilka z tych serwisów, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Ci najlepsze moim zdaniem rozwiązanie, czyli autoresponder GVO: EResponder Pro.

Jest to świetne narzędzie i bardzo proste w obsłudze.

EResponder Pro został stworzony, aby uczynić marketing internetowy prostszym. To solidny autoresponder i narzędzie do masowego mailingu. Możesz w prosty sposób tworzyć, wysyłać i monitorować swoje kampanie mailowe.

W pakiecie produktów GVO znajdziesz dodatkowo takie narzędzia, jak:  gotowe szablony stron przechwytujących (wystarczy jedno kliknięcie, aby stworzyć własną stronę), pokój webinarowy, konto hostingowe resellerskie (z możliwością utworzenie do 4 kont klienckich) , video hosting (z możliwością nagrywania filmów z poziomu przeglądarki), tzw. Blogger Builder (wystarczą 2 kliknięcia i masz już swojego bloga) oraz oczywiście dostęp do szkoleń z Akademii Nowoczesnego Marketingu.

Więcej informacji i rejestracja pod tym adresem: GVO Polska >>

 


Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”

 

 

 

 

Polub Nowoczesny MLM na Facebooku🙂