Piszę dzisiaj do Ciebie w bardzo ważnej sprawie, dlatego usiądź teraz wygodnie i posłuchaj co mam Ci do powiedzenia:

Jak zbudować 7-cyfrowy Biznes w marketingu Sieciowym >>
 
Nie wiem jak długo mnie znasz i od kiedy mnie obserwujesz, ale chce Ci powiedzieć jedną rzecz. W 2010r. zrozumiałem, że aby być skutecznym w marketingu sieciowym należy pokonać podstawową barierę jaką jest pozyskiwanie kontaktów.

Większość osób po pewnym czasie doświadcza tzw. wyczerpania listy. Strasznie dużo osób boryka się niestety z tym problemem, a szczególnie ci początkujący. Ale na szczęście jakiś czas temu dowiedziałem się, że w Internecie można budować listę ludzi, którzy sami będą chcieli się na nią wpisywać i którzy będą chcieli usłyszeć co mam im do powiedzenia. Dzięki temu jesteś wstanie wybudować sobie własną markę i uprawiać tzw. magnetyczny marketing (gdzie ludzie sami przychodzą do ciebie zaciekawieni tym, kim jesteś i co robisz).

Nie jest to wcale takie trudne, jeśli dysponujesz odpowiednim pakietem narzędzi i masz silny zespół, który Cię wspiera – potrzebujesz po prostu wiedzy i dostępu do nowoczesnej technologii.

Do czego zmierzam. Otóż tym, czym teraz się zajmuję (wspólnie z resztą doświadczonych liderów), to jest właśnie wprowadzanie na rynek nowoczesnych narzędzi i szkoleń dostępnych dla każdego.

Na rynku znajdziesz bardzo dużo amatorszczyzny, dlatego my postanowiliśmy to zmienić i pokazać ludziom, że marketing internetowy naprawdę działa. I właśnie w tym celu rzuciliśmy wyzwanie polskiej scenie eBiznesu i stworzyliśmy Akademię Nowoczesnego Marketingu.

Ale teraz uważaj, bo właśnie w Akademii wybuchła Marketingowa Bomba!
 
Jak zbudować 7-cyfrowy Biznes w marketingu Sieciowym >>
 
W najbliższy czwartek odbędzie się przypuszczalnie największy webinar w historii polskiego marketingu internetowego!

Poznasz człowieka z branży, który 15 lat temu działał w MLM i borykał się z tymi samymi problemami, co przeciętna osoba dzisiaj: brak kontaktów, spore koszty podróżowania po kraju w pogoni za rekomendacjami, bardzo drogie usługi internetowe, etc. Joel Theiren – bo on nim mowa – wymyślił wtedy webinary, a także zaczął używać autoresponder – jako jedna z pierwszych osób w tej branży.

Tak powstała jego firma, z której usług dzisiaj korzystają największe nazwiska w świecie marketingu, np. Mike Filsaime. Tak powstały też serwisy Kiosk, HotConference, GVO Conference, a ostatnio Host Then Profits.

Joel Therien poprowadzi specjalny wykład dla marketerów z Polski – w czwartek 24 listopada o godz. 21:00. Opowie w jego trakcie o tym, jak z prostej idei zbudował 7-cyfrowy biznes marketingowy, o swojej drodze w branży, a także o kilku zasadach, które mogą zmienić losy Twojego życia.

Dlatego kliknij teraz koniecznie w ten link i pobierz swoje zaproszenie:

Jak zbudować 7-cyfrowy Biznes w marketingu Sieciowym >>

 

Śmiało !

Paweł Grzech

 

PS. Webinar będzie tłumaczony na język polski!!!

Powiedz innym i przekaż im ten link – tego typu wydarzenia dzieją się tylko raz na jakiś czas.

Jak zbudować 7-cyfrowy Biznes w marketingu Sieciowym >>
 
W trakcie webinaru Joel przedstawi wchodzący właśnie na rynek serwis GVO POLSKA – zestaw narzędzi marketingowych dla marketerów z Polski i zaraz po tym webinarze będziesz mógł go nawet wypróbować. Joel jest nieprzewidywalny – należy się więc spodziewać nawet jakiś prezentów 🙂

Zapraszam w czwartkowy wieczór do Ligi Mistrzów Marketingu!

 

PPS. Spodziewamy się co najmniej 800 uczestników, choć całkiem prawdopodobnie podejdziemy nawet pod rekord Polski w ilości osób biorących udział w jednym webinarze. Tak czy inaczej pobierz swoje zaproszenie z linkiem na tej stronie:

Jak zbudować 7-cyfrowy Biznes w marketingu Sieciowym >>