Jak zarabiać w MLM ? To chyba pytanie, które najczęściej pojawia się na ustach „rekrutów”, czyli nowicjuszy stawiających pierwsze kroki w Marketingu Sieciowym lub zwyczajnie dopiero się tym zagadnieniem interesujących.

Bez zbędnego owijania w bawełnę, wdrażania się w temat i zagadnień teoretycznych przejdźmy do sedna czyli rzeczowej odpowiedzi na to pytanie.

Przede wszystkim liczy się wizerunek.

jak zarabiać w marketingu sieciowym Nie chodzi tutaj o to, że jeśli nie masz jeszcze osiągnięć, to jesteś skazany na klęskę.

Chodzi o budowanie od samego początku najlepszego dla siebie wizerunku. Bądź profesjonalistą we wszystkim co robisz, dawaj naprawdę kapitalną wiedzę, udzielaj użytecznych rad, informacji, a do tego twórz kapitalne poradniki i kursy.

Dziel się hojnie swoją wiedzą, prowadź profesjonalne blogi w sposób nowoczesny i kreatywny. Uwierz, że to zostanie dostrzeżone.

Przed chwilą wspomniałem o blogach i owszem, blog jest motorem napędowym Twojego biznesu, a w zasadzie całe ich imperium. Wybierz nisze rynkową, w której czujesz się dobrze, stwórz na ten temat bloga, a później blogi, które skupiają się według tej tematyki w sposób bardziej specjalistyczny. W taki sposób zdobywa się rynek.

Sprawa następna, to oczywiście wszędzie głoszona dewiza, która mówi – posiadaj listę kontaktów.

Tak, oni wszyscy mają rację. Masz listę, to jesteś kimś. Nie posiadasz jej ? To musisz ją zdobyć i to jak najszybciej, dlatego stwórz najbardziej kapitalny, ekskluzywny kurs przepełniony tyloma użytecznymi informacjami na jaki Cię tylko stać, a potem zbuduj strony przechwytujące, reklamuj kurs na blogach, zbieraj referencje zadowolonych czytelników i wykorzystuj do jeszcze większej promocji tego kursu, który dajesz….. za zapis na Twoją listę.

Później kolejne porcję wiedzy zamieszczonej na Twoich blogach i rozdawane hojnie swojej liście przełożą się już tylko na jedno.

Na to, że Twoja lista kupi od Ciebie choćby grzebień, pomimo faktu, że są łysi.

 

Paweł Grzech w marketingu sieciowym
Pozdrawiam serdecznie,
Paweł Grzech
Więcej o moim systemie dowiesz się
TUTAJ…

 

 

jak budować mlm przez internet