Hmm… czy sponsor w MLM jest naprawdę aż tak ważny?

Zastanówmy się na tym wspólnie:

Na samym początku musisz zrozumieć, że sponsor to nie Harry Potter, a Twoja struktura nie zbuduje się za magicznym uderzeniem Czy warto korzystać z pomocy sponsora w biznesie MLM?czarodziejskiej różyczki.

Biznes MLM tak naprawdę nie kręci się wokół sponsora, ale tylko i wyłącznie wokół Twojej osoby.

Ty go budujesz i to Ty jesteś biznesem, który tworzysz dzięki pracy i zaangażowaniu.

Sponsor nie jest od tego, aby wykonywać pracę za Ciebie. Również Ty jako sponsor nie powinieneś przejmować obowiązków swoich współpracowników. Przekazujesz  wiedzę i doświadczenie, aby Twoi współpracownicy mogli robić później dokładnie to samo.

Jeżeli masz jakiś problem i czegoś jeszcze nie wiesz, to sam powinieneś pofatygować się i zapytać o to sponsora. A jeśli on również jest nowy i mało doświadczony to udajcie się do jego upline lub sponsora jego sponsora. Nic nie stoi na przeszkodzie, by nawet poszukać mentora spoza Twojej  firmy MLM i  się od niego uczyć.

Sponsor zarabia razem z Tobą ale tylko i wyłącznie wtedy, kiedy i Ty odnosisz sukcesy.

Powinien Cię wspierać i pomagać lub po prostu zejść Ci z drogi.

„Wspieraj tylko tych, którzy są aktywni i chcą się uczyć, ale nigdy nie wykonuj pracy za innych i nie trać niepotrzebnie czasu i energii.”


Paweł Grzech w świecie Marketingu Sieciowego

 

________________________________________________________

Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”