Jak zautomatyzować Biznes MLMPostanowiłem stworzyć ten kurs, aby podzielić się z Tobą moim doświadczeniem i wiedzą z zakresu budowania Biznesu MLM w Internecie. Poznałem taktyki i techniki, które pomogły już dużej liczbie networkerów (szczególnie za granicą) zbudować duże biznesy online i generować 5cio oraz 6cio cyfrowy pasywny dochód.

Omówimy zaraz bardzo dużo zagadnień, wszystkie oparte na faktach, mówiących że reguły uległy zmianie.

 

Jak budować MLM?

Zastanów się przez chwilę, jeśli wybierasz się na spotkanie biznesowe albo szkolenie, to czy za każdym razem metody postępowania wyglądają identycznie?

Zaczynając od listy 100 znajomych, z którymi musisz porozmawiać i kończąc na tym, że masz im opowiedzieć o swoich sukcesach (jeśli już takie masz) lub o doświadczeniach Twojego upline albo sponsora itd., itp.

I wiesz co? Dokładnie tego samego uczyli 10, a nawet 30 lat temu. Nie zrozum mnie źle. Bardzo dużo osób osiągnęło w ten sposób sukces. Przecież wszyscy znamy największych liderów w naszych firmach, ale ta koncepcja niestety w większości przypadków już nie działa.

Pewien doświadczony lider powiedział mi kiedyś: Musisz znać ludzi i poznawać jeszcze więcej ludzi, aby odnieść sukces.

Ale co zrobić, jeśli nie zaliczasz się do grona tych osób? Ja dokładnie miałem taki problem. Gdy w wieku 22 lat zaczynałem moją przygodę z MLM, byłem tą koncepcją zachwycony. Próbowałem właściwie wszystkiego, ale mój biznes niestety stał w miejscu.

Na pewno znasz tą historie ponieważ większość osób ma podobny problem. Smutną prawdą jest to, że 90% networketów nigdy nie będzie odnosić sukcesów.

Zobacz jak działa profesjonalny system MLMŻeby Ci się to nie przydarzyło, pokażę Ci jak zdobyć odpowiednie Know-how oraz pokażę Ci wysoce zaawansowany system MLM, którego będziesz mógł/mogła przetestować, aby sprawdzić czy w Twoim przypadku będzie on równie skuteczny jak w moim.

Szybka powtórka: przed chwilą opowiedziałem Ci, że metody pracy, których prawdopodobnie uczy Cię Twój upline nie zmieniły się od 10, a nawet 30 lat.

Jak to możliwe? Skoro 30 lat temu nie mieliśmy do czynienia z tak dużą ilością mediów i ludzie nie byli przytłoczeni takim napływem informacji oraz reklamy?

Dziwne prawda?

Idziemy dalej. Byłem załamany i nie wiedziałem co robić dalej. Rezygnacja nie wchodziła w grę! A więc robiłem to co najlepiej potrafię. Surfowałem po sieci w poszukiwaniu nowych możliwości.

Na jednej z konferencji dowiedziałem się, że w USA powstała moda, aby budować MLM w Internecie.

 

Zaciekawiony tematem zacząłem szukać dalej i tak natrafiłem na strony Mike Dillarda.

On jest pionierem jeśli chodzi o budowę MLMu przez Internet. Muszę jednak szczerze przyznać, że na początku byłem sceptycznie nastawiony do takiego rodzaju pracy. W końcu Network Marketing bazuje na budowaniu pozytywnych relacji, a jak ma to funkcjonować przez Internet?

AsMarketingu - z tego szkolenia nauczyłem się jak wykorzystać nowoczesną technologię do Budowy Biznesu MLMZmieniłem zdanie gdy wziąłem udział w szkoleniu Jacka Dudzica pt. AsMarketingu. Zobaczyłem, że setki networkerów (w tym Jacek) osiąga nie małe sukcesy wykorzystując narzędzia, które oferuje Internet.

MLM wciąż bazuje na budowaniu relacji – pod tym względem nic się nie zmieniło.

To co się zmieniło, to jedynie sposób budowania relacji.

  1. W Internecie dotrzesz do większej ilości osób w jeden dzień, niż przez cały rok w realu.
  2.  Możesz wypozycjonować się na eksperta i sprawić, że zainteresowane osoby będą same Cię pytać o prezentację możliwości biznesowej.

Zwróć większą uwagę na 2 punkt: osoby, które interesują się Twoim biznesem.

Hmm, czy coś takiego jest możliwe? Możesz teraz powiedzieć, że każdy jest Twoim potencjalnym klientem lub współpracownikiem (tego niestety uczy większość liderów), ale to jest po prostu bzdura.

Ludzie, którzy interesują się Twoim biznesem to inni networkerzy lub osoby, które znają temat i już kiedyś miały styczność z MLM.

Hmm?

No jasne… Dlaczego masz rozmawiać z networkerami? Przecież oni są już w biznesie.

Zaraz Ci powiem dlaczego…

Z dwóch powodów:

  1. Networkerzy znają już MLM. Są przekonani do tego biznesu i nastawieni na sukces. Zainwestowali już wcześniej w tą branżę i wiedzą, że zanim coś otrzymasz musisz najpierw coś dać.
  2. Jak już powiedziałem, 90% networkerów nie zarabia nic lub bardzo mało. Nie odnoszą sukcesów mimo tego, że są zadowoleni ze swojej firmy MLM i używają jej produktów. Jeśli porozmawiasz z taką osobą, która dokładnie wie, że możesz jej pomóc, to ktoś taki na 80% przyłączy się do Twojego Teamu. Oczywiście niektórzy tego nie zrobią, np. ze strachu czy z jakiegokolwiek innego powodu. Ale jest bardzo dużo osób, które zdecydują się na ten krok.

(Być może na pierwszy rzut oka jest to trochę dla Ciebie niezrozumiałe, ale miej jeszcze trochę cierpliwości. Obiecuję, że pod koniec tego kursu zrozumiesz o co mi chodzi.)

Mówiłem Ci na początku, że ta metoda była już często stosowana, a liczby mówią same za siebie. Masz w ten sposób dużo większe szanse na pozyskanie nowych współpracowników, niż rozmawiając z każdym kto Cię lubi i przekonywać ją lub jego do biznesu.

Może znasz to powiedzenie: Ludzie tak naprawdę nie chcą współpracować z firmą tylko z Tobą!

Ale jak to osiągną?

Na to i na inne pytania odpowiem Ci w tym szkoleniu:

System MLM, który musisz poznać jeśli chcesz odnieść sukces w branży MLM!


Jeśli spodobał Ci się ten artykuł albo jeśli chcesz mi powiedzieć, co o tym myślisz, to napisz poniżej swój komentarz i kliknij w „Lubię to”.Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”

 

 

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • jak stworzyć mlm