Najlepszą drogą do zwiększenia Twojej wartości, jest (przede wszystkim w biznesie MLM) zdobywanie coraz to nowej i niezbędnej wiedzy…

Jeżeli zobaczysz, że współpracownicy albo klienci nie odbierają Twoich telefonów i nie odpisują na Jak budować Marketing Sieciowy w 21 wieku i pozyskiwać setki wiernych klientów do swojego Biznesu MLMmaile, to problem polega na tym, że prawdopodobnie nie masz im nic wartościowego do zaoferowania. Ale to nic złego, każdy przecież kiedyś zaczyna.

Jednak ty na pewno chcesz osiągnąć jak największy sukces, więc koniecznie musisz zgłębiać coraz to nową wiedzę i co najważniejsze: musisz koniecznie wykorzystać ją w praktyce!

Ja dokładnie tak robię. Czytam dużo książek, zapisuje się na kursy i surfuje po Internecie.

Dlatego Zacznij Inwestować w Siebie. Kupuj każdą książkę i każdy kurs, który możesz dostać.

Od swojego sponsora otrzymasz prawie wszystko: teksty reklamowe, odpowiedzi na różne pytania itd., ale Twoje osobiste wartości, które będziesz później oferować swoim współpracownikom, musisz oczywiście sam zdobyć.

Teraz zapewne już rozumiesz, że musisz polegać na sobie i musisz po prostu przejąć odpowiedzialność za swój biznes MLM.

Twój plan marketingowy większości osób i tak nie interesuje. Ponieważ nikt nie czekał całe życie, aby zostać dystrybutorem jakiejś tam firmy xyz. Dlatego nie powinno Cię dziwić, że ludzie odrzucają Twoją ofertę.

Ludzie szukają rozwiązania na swoje problemy – mogą to być pieniądze lub brak czasu.

Dlatego stwórz swoją ofertę biznesową w taki sposób, aby dać rozwiązanie na problemy tym osobą, które chcesz pozyskać do swojego biznesu.

Zatem:

Aby odnosić Sukcesy w MLM musisz pokonać dwie przeszkody:Jak odnieść sukces w MLM

  • Nie potrafisz sprzedawać,
  • Jesteś mało znany i ludzie Ci nie ufają.

A rozwiązanie na swoje problemy znajdziesz w tym zdaniu:

„Nikt kto kupił wiertło nie chciał mieć wiertła. On chciał mieć dziurę. Dlatego też, jeżeli chcesz sprzedać wiertła, powinieneś reklamować informacje na temat robienia dziur, NIE na temat wierteł”

Przecież, nie kupiłeś swojego biznesu MLM bo bardzo chciałeś go mieć. Chciałeś mieć “dziurę”- więcej czasu dla rodziny a może więcej pieniędzy?

Osiągniesz cel reklamą, która zawiera informacje jak szybko i łatwo wiercić dziury. Twoje zadanie polega w tym wypadku na oferowaniu odpowiednich informacji.

Wyobraź sobie, że szukasz pomysłu na biznes w Internecie. Wpisujesz nazwę jakiejś firmy MLM w Google i nagle wyskakują setki stron, które nalezą do różnych dystrybutorów owej firmy. A więc, z kim teraz podejmiesz współpracę?

Z Jasiem, który pisze: Moja firma powstała w…, nasz produkt jest najlepszy… (robiłem tak na początku i wiem, że to nie działa), czy z Markiem, który oferuje Ci swoją wiedzę i doświadczenie?

Odpowiedź jest prosta. Marek znalazł sposób na wyróżnienie się z tłumu i ludzie sami proszą go o prezentację możliwości biznesowych. Krótko mówiąc, Marek został ekspertem!

“Ludzie ufają ekspertom, chętnie im płacą i jeszcze chętniej ich polecają – w końcu fakt, że ktoś korzysta z usług eksperta, bardzo dobrze o nim świadczy. Dzięki takiej postawie możesz stworzyć bardzo silną oraz dającą stabilny dochód strategię.”

 

Eksperci zawsze mają długą listę klientów.

Dlatego musisz mówić i robić wszystko tak, aby ludzie widzieli w Tobie eksperta, a nie sprzedawcę.


Paweł Grzech w świecie Marketingu Sieciowego

 

________________________________________________________

Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”