Tradycyjne metody budowy biznesu MLM polegają na zaczepianiu zupełnie obcych Ci ludzi. Zaciąganiu rodziny i znajomych na prezentacje biznesowe w hotelach lub organizacji podobnych spotkań u Ciebie w domu.

Wraz z pojawieniem się internetu niektóre dalekowzroczne firmy oraz networkerzy z powodzeniem połączyli swój marketing z internetem. Z czasem nawet pojawiły się internetowe firmy MLM, które mają w 100% wirtualne produkty – co  bardzo ułatwia ich sprzedaż.

Co zatem sprawia, że Internet jest tak interesujący dla branży MLM?

Oto kilka przykładów, dlaczego coraz więcej firm i networkerów zaczyna wykorzystywać Internet do budowy swojego biznesu – częściowo lub w 100%.

  • Z tego szkolenia dowiesz się, jak za pomocą Internetu budowac Biznes MLM1. Internet nie ma granic. Za pomocą jednego kliknięcia myszki możesz  dotrzeć do tysięcy osób na całym świecie. Budowa biznesu MLM na skalę międzynarodową staje się dzięki internetowi chlebem powszednim.
  • 2. Coraz więcej osób wykorzystuje Internet w celu zdobycia konkretnych informacji oraz robienia zakupów.
  • 3. Możesz budować swój biznes MLM na okrągło – 24h na dobę i 7 dni w tygodniu. Wykorzystując tradycyjne metody możesz działać tylko w dzień  i na mniejszą skalę. Internet daje Ci o wiele więcej możliwości.
  • 4. Internet jest idealnym narzędziem do komunikacji i marketingu. Networkerzy mogą stosować zasady bezpośredniego marketingu online zamiast zawracać głowę znajomym, rodzinie, czy uganiać się za obcymi. Masz szanse, aby wypozycjonować się na eksperta i sprawić, że ludzie sami będą zwracać się do Ciebie i pytać o możliwość podjęcia współpracy.
  • 5. Możesz w 90% zautomatyzować proces sprzedaży, szkolenia i rekrutacji nowych współpracowników za pomocą narzędzi, które oferuje Ci Internet.
  • 6. Dzięki internetowi możesz prezentować swój biznes MLM nie tylko w formie tekstu, ale również za pomocą nowoczesnych narzędzi, jak np. wideo, nagrania audio, webinary, wideo konferencje na żywo, newsletter i wiele innych.
  • 7. Pozyskiwanie nowych współpracowników za pomocą tradycyjnych metod, które są niestety nadal w większym stopniu propagowane, może być nie tylko frustrujące i mało skuteczne, ale również kosztowne.

Za pomocą internetu możesz reklamować swoją markę na wiele różnych sposobów i automatycznie pozyskiwać nowych współpracowników.


Paweł Grzech w świecie Marketingu Sieciowego

 

________________________________________________________

Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”