System mini biznesów

Aby skutecznie działać i budować biznes mlm w Internecie, to w dzisiejszych czasach już każdy powinien wybudować sobie kilka dodatkowych źródeł dochodów. Oczywiście Twoim głównym źródłem przychodów może być Twój biznes mlm, ale nie ma nic złego w tym, że wybudujesz sobie kilka takich dodatkowych źródeł, a wręcz powinieneś je mieć.

Do tego będziesz potrzebować taniego produktu, który łatwo się sprzedaje i który pokryje Twoje miesięczne koszty związane np. z Twoim biznesem.

 

Co więc idealne się do tego nadaje?

Czy oznacza to, że codziennie musisz biegać z torbą pełną produktów od domu do domu żeby sprzedać kilka flaszek swojego “super soku”? Oczywiście, że Nie! Ponieważ w taki sposób stracisz tylko swój cenny czas.

 

Potrzebujesz produktu, który sprzedaje się 7 dni w tygodniu i 24 h na dobę.

To oznacza, że sprzedajesz gotowy produkt z przygotowaną już wcześniej ofertą, która wzywa ludzi do działania, powoduje reakcję i zachęca do kupna.

Wyobraź sobie jak rozwija się Twój biznes, gdy będziesz zarabiać dodatkowo 300-700 zł miesięcznie i więcej. A teraz wyobraź sobie, że inwestujesz te dodatkowe pieniądze w edukację, marketing, szkolenia itd.

Musisz zacząć zarabiać, ale nie za miesiąc, czy za rok – tylko TERAZ! Automatycznie i od ręki, bez zaciągania znajomych na różne prezentacje biznesowe. Dlatego oferuj tanie produkty, które same się sprzedają i bezpośrednio ze strony WWW.

A świetnie do tego nadają się Programy Partnerskie.

 

Podaje moim zdaniem 3 najciekawsze  programy, którym na pewno warto się przyjrzeć:

  • InterKursy.pl: To wirtualna platforma szkoleniowa. Znajdziesz tutaj ciekawe kursy internetowe, dostępne 24h na dobę w formie video oraz tekstowej. Platforma łączy 3 grupy odbiorców. Kursantów korzystających z bazy wiedzy. Autorów tworzących kursy i szkolenia oraz Partnerów zarabiających na promowaniu kursów.
  • Miasto Szkoleń: Celem tego portalu, jest zapewnienie jej klientom najlepszej edukacji Biznesowej dostępnej na rynku. To właśnie dlatego twórcy portalu zebrali pod jednym sztandarem największe gwiazdy Polskiego eBiznesu. Wszystko to zrobione było po to, aby przekazywana wiedza była rzeczywistym wynikiem pracy i doświadczeń prelegenta…
  • Host Then Profit: Jest to program partnerski całkiem nowego serwisu hostingowego, za którym stoi prężna firma GVO. Program jest niskokosztowy: miesięczny udział kosztuje tylko $9.97 (ok. 30 złotych). W ramach zakupionej usługi użytkownik dostaje ciekawy pakiet hostingowy z pokojem do wideokonferencji i autoresponderem (jest to wariant dla początkujących z uwagi na ustalone limity, ale wszechstronność tego zestawu jest idealna dla osób zajmujących się marketingiem). Program partnerski oferuje duże możliwości finansowe.

 

A jak wygląda to wszystko w praktyce:

Tworzysz  prostą stronę WWW, która zawiera np. darmowe porady o skutecznym e mail marketingu . Dla przykładu: Jasiu (zbieżność imion przypadkowa :)) postanowił zostawić na takiej stronie swój adres e mail i dzięki temu od tej pory dostaje od Ciebie ciekawe maile z poradami. W tych mailach możesz między innymi promować różne e-booki, książki oraz inne płatne kursy i szkolenia.

Jasiu może zamawiać w takim on-line shopie 24 h na dobę i 7 dni w tygodniu o każdej godzinie. Te pieniądze wpadają do Twojej kieszeni niezależnie od tego, czy pozyskałeś nowego współpracownika czy nie.

Dodatkowo możesz wykorzystać bloga i opublikować na jednej ze stron kilka ciekawych produktów np. Książki i e-booki, Produkty i narzędzia itd. Puść wodze fantazji, ponieważ możliwości masz naprawdę dużo.

 

Podsumowując:

Stwórz wokół swojego głównego biznesu mlm sieć mniejszych biznesów tzw. system mini biznesów. To umożliwi Ci zarobienia dodatkowych pieniędzy, które jak wiadomo są bardzo potrzebne szczególnie na początku Twojej działalności. Ja w taki sposób wysyłając tylko jednego maila sfinansowałem sobie hosting, 2 domeny i 2 bilety na szkolenie biznesowe w Katowicach.
 

 

Partner.Pro>>>

jak zarabiać w internecie

Daj mi tylko 8 dni a zagwarantuję Ci, że ten w 100% darmowy kurs nauczy Cię, jak skutecznie działać i zarabiać w programach partnerskich>>

Pozdrawiam,