Jeśli chcesz skutecznie budować Biznes MLM, to koniecznie musisz się nauczyć, jak odpowiadac na trudne pytania i jak obchodzić się z ludźmi, którzy mają masę dziwnych pytańJuż dawno nauczyłem się, że zdecydowana większość osób (zanim ruszy z miejsca) chce zdobyć jak najwięcej informacji i zadaje dużo pytań o Twoim Biznesie MLM, planie marketingowym itd.

Dla przykładu:

 1. Jak długo potrwa zanim coś zarobie?
 2. Ile muszę zainwestować, by odnieść sukces?

Moja odpowiedź na oba pytania zaczyna się następująco… „To zależy od tego co chcesz robić…” Ale wrócę do tego jeszcze trochę później. Na razie tylko tyle…

Przejdźmy teraz do pytania…


Ile potrzeba czasu, zanim osiągnie sukces w MLM:

Co za różnica, czy potrzeba Ci 6 czy 12 miesięcy? Jeżeli na końcu i tak osiągniesz swój cel, to nie ma to najmniejszego znaczenia, prawda?

Obojętnie ile czasu potrzebujesz, musisz zrobić ten pierwszy krok.  I dokładnie nad tym musisz popracować – nad swoim pierwszym krokiem.

Tak naprawdę to nawet nie ma czegoś takiego jak ostatni krok, po którym możesz przestać działać i dać sobie spokój. Jeśli podejdziesz w odpowiedni sposób do swojego Biznesu MLM, to Twój dochód zacznie stopniowo wzrastać. Nie zapominaj, że rozmawiamy tutaj o rzeczach, które mogą odmienić Twoje życie.


A ile to będzie kosztować:

Ceny pakietów startowych zależą od danej firmy MLM, jej produktów i planu marketingowegoNie ma nic w 100% za darmo. Zakładanie działalności zawsze wiąże się z jakąś inwestycją. Ale nie da się ukryć, że inwestycja w MLM jest o wiele mniejsza  niż w tradycyjnym biznesie. Jeszcze raz… to ile będziesz musiał zainwestować zależy od tego co chcesz robić.

Nie zapominaj, że inwestujesz w swoją nową działalność… ile jest to dla Ciebie warte, czy możesz zostać finansowo niezależnym (aż do chwili kiedy już nigdy nie będziesz musiał pracować dla kogoś innego)?

Wydaje mi się, że nie można tutaj powiesić kartki z ceną.  Jeśli musisz coś wydać to zrezygnuj np. z kina w tym miesiącu i zainwestuj w swoją przyszłość. Zrób wszystko co jest konieczne, by zrealizować swoje marzenia.

No dobra powiedziałem Ci już wszystko co uważam za bardzo ważne, by przygotować Cię na mój prosty ale skuteczny plan działania. Jak wykorzystasz tą wiedzę to już Twoja sprawa. Nie mogę Cię zmusić do działania, sam musisz o tym zadecydować:

 • 1. Nigdy nie przestawaj się uczyć. Czytaj wszystko i kupuj każdy kurs jaki możesz. Edukacja jest podstawą. Jednym z moich źródeł edukacji jest platforma e-larningowa Interkursy oraz miasto szkoleń i oczywiście Akademia GVO.
 • 2. Nie rzucaj od razu swojej pracy – zacznij najpierw zarabiać więcej lub tyle samo. Moim zdaniem jest to najlepsza sytuacja – pracować  na etacie i po godzinach lub w weekendy budować na spokojnie swój Biznes MLM.
 • 3. Nie rozgłaszaj za bardzo swoich idei – przynajmniej do czasu kiedy zaczniesz zarabiać (nie biegaj z błyskiem w oczach po znajomych i opowiadaj o super i niepowtarzalnej życiowej szansie).
 • 4. Postępuj systematycznie i krok po kroku.
 • 5. Na początku poświęcaj 80% czasu na naukę i 20% na pracę. Później stopniowo zmniejszaj tą różnicę np. jak będziesz już średnio zaawansowany to ucz się przez 50% czasu i działaj przez pozostałe 50% (ale nigdy nie rezygnuj z nauki).
 • 6. Staraj się czerpać przyjemność z tego co robisz.
 • 7. Rób sobie tygodniowe plany działania, np. w poniedziałek zaczniesz budować bloga i rynek wewnętrzny (lista kontaktów). Następnie przez 30 min. będziesz czytać książkę np. Łatwy E-mail Marketing (pamiętaj, by wykorzystać wiedzę z przeczytanych książek).
 • 8. Bądź cierpliwy. Nawet w internecie nie ma drogi na skróty. Wszystko wymaga czasu.
 • 9. Naucz się pracować przez pewien czas za darmo.

A teraz zrób ten pierwszy krok i zacznij działać.


Paweł Grzech w świecie Marketingu Sieciowego

 

________________________________________________________

Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”