Zapewne już wiesz, że większość Twoich potencjalnych klientów oraz współpracowników należy do grupy ponad 500 milionów użytkowników Facebooka, którzy tylko czekają aby kliknąć w przyciskLubię to i  przeczytać Twoją wiadomość.

Na początku cała rzesza nastolatków opuściła MySpace (ich pierwsze ulubione miejsce pobytu w sieci), aby przejść na jasną stronę mocy 🙂 czyli do Facebooka.

Później przyszedł czas na starsze osoby, które do tej pory nawet nie miały pojęcia co to jest social media, a teraz  spędzają większość wolnego czasu na tej nowoczesnej platformie komunikacji , czyli krótko mówiąc na Facebooku.

Ten bezprecedensowy rozwój ma również swoje odzwierciedlenie w liczbach:

1. Ponad 500 milionów ludzi używa dzisiaj Facebooka.

2. 80% wszystkich reklam w sieci jest oglądanych na MySpace i Facebooku (od 1 września 2009 r).

3. W okresie od 13 marca 2009 r. zanotowano na Facebooku większą ilość odwiedzić niż na Google.

4. Facebook jest na dobrej drodze, aby zając pierwsze miejsce w świecie social media (osiągnął już to prawie na całym globie) – z wyjątkiem Chin, tam jest zablokowany (nie wiedzą co tracą).

Po tym jak przez ostatnie lata Google AdWords dominowało jako najlepsze narzędzie do reklamy w sieci, dzisiaj Facebook stał się najgroźniejszym rywalem dla Google w walce o platformę reklamową numer 1.

Używając Facebook w przemyślany sposób, możesz wykorzystać jego potęgę w swoim biznesie- Brandling, czyli technika marketingowa polegająca na kreowaniu i utrwalaniu w umysłach konsumentów faktu istnienia oraz pozytywnego wizerunku konkretnej marki.

Na Facebooku nie będziesz mieć tak dużo kliknięć w  reklamy jak w Google AdWords, będzie ich nawet dużo mniej. Ale to nie jest wadą- wręcz przeciwnie. Reklamując się na Facebooku budujesz dodatkowo świadomość swojej marki i wizerunek eksperta-  w taki sposób kampania na Facebooku powoduje, że ludzie zaczynają Ci ufać i widzą w Tobie lidera, co znacznie wpływa na udaną sprzedaż.


Pozdrawiam,PS. Polecam szkolenie: „Sekrety Facebooka”

________________________________________________________

Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”