Oto kilka przykładów:

1. Ludzie nie odnoszą sukcesu w MLM ponieważ:

Trafiają do słabego zespołu. A w takim wypadku przetrwają tylko najsilniejsi, czyli ludzie obdarzeni determinacją, siłą woli i umiejętnością wpływania na innych.

2. Ludzie nie odnoszą sukcesu w MLM ponieważ:

Nie zależy im na edukacji i budowaniu własnej wartości. Brakuje im przez to pewności siebie, wiedzy, umiejętności inspirujących oraz nie posiadają cech lidera.

3. Ludzie nie odnoszą sukcesu w MLM ponieważ:

Nie znają lub nie chcą poznać zasady budowania kapitału biznesowego.

Marka + Lista = Sukces

Kapitał biznesowy należy do Ciebie i to nie jest żaden produkt, marka firmy czy jakiś tam znaczek w klapie. To co jest Twoje nie odchodzi z firmą, nikt nie może Ci tego zabrać. Marka i lista to są dwa składniki kapitału biznesowego, na których możesz zbudować sukces.

Dzięki własnej marce będziesz rozpoznawalny i zauważalny. A dzisiaj ludzie kupują już tylko od tych, których znają, lubią i którym ufają!  Właśnie dlatego umiejętność zbudowania listy, na którą ludzie będą sami się wpisywać zapewni Ci sukces w biznesie MLM.

Nawet jeśli Twoja firma przestanie istnieć, to będziesz wtedy wstanie szybko odtworzyć Twój sukces z nową firmą, ponieważ masz markę i masz listę. A jeśli masz listę to masz nieograniczoną ilość ludzi, z którymi możesz budować biznes.

4. Ludzie nie odnoszą sukcesu w MLM ponieważ:

Ich sponsorzy oraz up-line nie maja odpowiedniego know how.

Nie potrafią ich nauczyć tego, co jest potrzebne aby odnieść sukces. A dlaczego? Ponieważ sami są nowi i nie towarzyszy temu odpowiednie i kompetentne szkolenie.

Moim celem jest, aby nauczyć Cię jak budować markę i jak budować listę online, tak aby się nigdy nie wyczerpała.

Jeżeli będziesz to potrafić to odniesiesz sukces, obojętnie jaki produkt sprzedajesz, czy jest łatwo czy trudno, zawsze sobie poradzisz.


Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”