Czy warto budować biznes MLM przez Internet?Myślę, że nie przesadzę, jeśli napiszę tutaj, że w biznesie MLM trwa cicha wojna o to, jak budować MLM. Każdy ma swoje racje i próbuje przekonać innych do tego, że to właśnie jego sposób jest najlepszy. Oczywiście mowa o tradycyjnym budowaniu struktury i budowaniu jej przez Internet. Jak wygląda prawda?

Już na wstępie powiem, że ja sam zdecydowałem się na online MLM. Jednak wcale nie znaczy to, że jest to system pozbawiony wad i/lub trudności. Myślę,  że nie ma systemu bez skazy i każdy musi sam zdecydować, co do niego najbardziej przemawia. Szczególnie, że niektóre wady tak naprawdę mogą okazać się dla niektórych osób zaletami tego systemu.

Zdecydowanym minusem online MLM są trudności, jakie sprawia on osobom, które dotychczas nie poznały dobrze narzędzi internetowych. Przed nimi faktycznie sporo pracy. Trzeba w dość krótkim czasie dowiedzieć się, co to jest autoresponder, hosting i domena. No i oczywiście – później zacząć to wykorzystywać. Jednak jeśli ktoś nie boi się nowości i nauki – może się okazać, że ten wymóg jest dla niego zaletą. W końcu może się nauczyć (za darmo) bardzo pożytecznej w obecnym świecie umiejętności. Punkt widzenia zatem (jak zwykle) zależy od punktu siedzenia.

Jeśli chcemy budować w taki sposób MLM – warto poszukać sprawnie działającej grupy, która ma już przygotowane wszystkie potrzebne materiały do nauki. Nieoceniona będzie również pomoc sponsora, który pokaże w jaki sposób ruszyć i zagwarantować sobie najlepsze efekty.

 

Z tego artykułu dowiesz się czy online MLM jest trudniejszy od tradycyjnego MLMPamiętajmy także, że online MLM ma także cechy tradycyjnego MLM…

Wszystkim w grupie zależy na tym, by nowa osoba zaczęła jak najszybciej zarabiać. Może się zatem okazać, ze pewnych rzeczy nawet nie będziemy musieli się uczyć – coś może być dostępne dla wszystkich, albo istnieje możliwość wymiany umiejętnościami.

Online MLM ma jednak niesamowitą przewagę nad tym tradycyjnym – dzięki niemu masz możliwość dotarcia do nieograniczonej liczby osób. Tutaj nie ma granic, ani odległości – możesz kontaktować się z każdym, choćby mieszkał on na drugim końcu świata. To także fantastyczna alternatywa dla osób z niewielkich miejscowości, które inaczej musiałyby dojeżdżać na prezentację do odległych miejscowości. Swoje miejsce w MLM online znajdują także niepełnosprawni – przez Internet wszyscy mamy równe szanse na to, by osiągnąć sukces. I to właśnie najbardziej przekonuje mnie do budowania MLM online.

Budowa struktury online wcale nie oznacza, że będziesz miał łatwo – to jednak oznacza, że możesz sobie stworzyć warunki, których nigdy nie będziesz miał możliwości doświadczyć budując tradycyjnie strukturę. Poznasz nowe narzędzia, ale przede wszystkim niesamowitych ludzi. Co jest jeszcze niezwykle ważne – to wszystko będzie mogło później działać niemal zupełnie automatycznie (czego nie ma szansy uzyskać w tradycyjnym MLM). 

Aby to osiągnąć – wystarczy, że będziesz mieć dużo chęci do nauki i sporo wytrwałości. Już przecież na samym wstępie stwierdziłem, że nie będzie łatwo – na im większą górę chcesz wejść, tym więcej wysiłku musisz przecież w to włożyć. Jednak jeśli będziesz wystarczająco wytrwały – na pewno Ci się uda.

Przy okazji:

Kliknij TUTAJ jeśli chcesz poznać nowoczesne metody budowanie Biznesu MLM przez Internet >>Zapraszam Cię na moje najnowsze szkolenie pt. „Przepis na Biznes MLM Online”. Aby się zapisać wprowadź swój poprawny adres e-mail i kliknij w „Tak, zapisz mnie”